7. Жовтень 2018 (Факти.ua): Не варто найближчим часом чекати і закінчення війни на Донбасі: «До 2020 року я не бачу, щоб в цьому питанні щось сильно змінилося. Але позитиву у 2020 році також буде дуже багато. Грудень 2014 (ТСН.ua): У 2015 році не буде прориву, буде ще продовження тпророчества и прогнозы для Украины на 2023 год от сильнейшихх подій, які почалися у 2014 році. При цьому якщо на момент прогнозу ще не було відомо про накопичення російських військ біля наших кордонів і можливий напад, то «езотерики» про них і не згадають. Ми переконані, що їх було значно більше, однак ми відібрали найбільш характерні. Хоча існування иллюминатов розглядається деякими як теорія змови, Пайк в кінці XIX століття заявив : “Ми контролюємо іслам, і ми будемо використовувати його для знищення Заходу”. Якщо будемо його боятися, то краще в ліс не ходити. Якщо вірити зіркам, свежие пророчества об Украине 2023 до наступних виборів у 2018 році Путін не дотягне. Швидше за все, це станеться ближче до кінця 2017-го. І ось тоді в України з’явиться реальний шанс повністю повернути собі Донбас… Дефолту, енергетичної кризи чи нових протестів в країні не станеться. И почти полный контроль над информацией со стороны правительства затрудняет инакомыслие. Грудень 2021 (Обозреватель): Війна на сході України продовжуватиметься, проте ситуація покращиться – території потроху почнуть повертатися під контроль Києва.

Сводка военных действий на Украине и карты: 17.06.2022.: za_dergavy - ЖЖ 9. Грудень 2018 (Факти.ua): До президентських виборів в Україні змін чекати не варто, мало того, Путін може визнати незалежність псевдореспублік Донбасу. Россия за счет того, что готовилась к этой войне более 20 лет, Украина – за счет самоотверженности своих военных и поддержки народа и западных партнеров. Согласно легенде, содержащейся в Повести временных лет, Киев основан тремя братьями Кием, Щеком и Хоривом и сестрой Лыбедью как центр племени полян и назван в честь старшего брата. Согласно официальным статистическим данным, включающим в себя отчёты украинской погранслужбы, европейского Генерального директората по миграции и внутренним делам и Главного управления по вопросам миграции МВД Россипрогнозы и пророчества от сильнейших экстрасенсов Украины, с февраля 2022 года Украину покинуло более 12 млн украинцев. Некоторые украинские друзья задаются вопросом – почему их российские френды не протестуют активно против готовящегося вторжения РФ в Украину. В общем, несмотря на кризис в индустрии, те украинские стартапы, которые имели выручку и грамотно построили стратегию фандрайзинга смогли достучатся до инвесторов. Помітимо зневагу держав Європи до інтересів України.

Війна на Донбасі закінчиться, свежие пророчества об Украине 2023 все буде гаразд, але не для всієї України. Другий небезпечний напрямок – із Придністров’я може бути захоплена Одеса, поки вся увага української влади і всі військові зосереджені на Донбасі. Однак незабаром вона змогла заглянути трохи далі і розповісти про всі позитивні зміни, які підуть за падінням комунізму. Тихенько виглянула в коридор і раптом почула діалог чоловіка з паталогоанатомом – вона відмовлялась у ЦЕ повірити! Що стосується Третьої світової війни, то перед самою своєю смертю на питання про початок війни вона відповіла: “Ще Сирія не впала”. За Пайка, світ після Третьої світової війни буде являти собою царство Люцифера. Що після закінчення Другої великої війни настане “третій загальний пожежа”. 8. Листопад 2018 (Главред): «Якщо говорити про загрозу подальшої ескалації на морі або широкомасштабної війни Росії проти України, то, за моїми прогнозами, ніякої військової конфронтації не буде. Це стане точкою відліку – до його поглиблення або до згортання війни. Це буде не широкомасштабна війна, але активних дій і провокацій не уникнути. Це рік боротьби». «Крим фактично є українським. Донбас безумовно буде українським… Буде також змінена система цінностей: “Люди будуть жити як чоловік і дружина, хоча і не в шлюбі”; “Батьківство перед шлюбом і подружня зрада в шлюбі будуть природнимпророчества и прогнозы для Украины на 2023 год от сильнейших экстрасенсов“; “Телевізор буде сповнений насильства, настільки жорстокого, що він буде вчити людей вбивати”.

У Путіна будуть дуже серйозні випрсвежие пророчества об Украине 2023ування в 2017 році. Брат піде проти брата, матері будуть дітей своїх кидати», – говорила Ванга. В Україні найближчим часом відбудеться жорстка зміна влади, епідемія коронавірусу піде на спад, свежие пророчества об Украине 2023 а ось на економіку чекає справжній колапс. Навпаки, Україну чекає досить спокійний і благословенний грудень». Січень 2022 (Факти ICTV): Восени-влітку на нас чекає перемога на міжнародній арені. 5. Серпень 2017 (Факти ICTV): Війна на Донбасі буде стихати, а до наступних виборів у 2018 Путін не дотягне. Ці події в Криму і на Донбасі пов’язані з можливим відходом президента РФ Володимира Путіна з влади. 2022-й – критичний для Путіна. И вот это простить очень трудно, как на этом фоне провести какие-то переговоры, о чем-то договориться – вот это очень сложно понять. Выживание – вот что будет. У Росії добре знають пророцтва Ванги, проте в світі її рідко цитують, ймовірно, через русофільства. И эта болезнь не смогла скрыться от проницательности Ванги, которая сказала дословно: «Будет пир во время чумы».