пророчества на 2023 год для Украины https://icfnds.org/blog/index.php?entryid=38641;

7. Жовтень 2018 (Факти.ua): Не варто найближчим часом чекати і закінчення війни на Донбасі: «До 2020 року я не бачу, щоб в цьому питанні щось сильно змінилося. Але позитиву у 2020 році також буде дуже багато. Грудень 2014 (ТСН.ua): У 2015 році не буде прориву, буде ще продовження тих подій, які почалися у 2014 році. При цьому якщо на момент прогнозу ще не було відомо про накопичення російських військ біля наших кордонів і можливий напад, то «езотерики» про них і не згадають. Ми переконані, що їх було значно більше, однак ми відібрали найбільш характерні. Хоча існування иллюминатов розглядається деякими як теорія змови, Пайк в кінці XIX століття заявив : “Ми контролюємо іслам, і ми будемо використовувати його для знищення Заходу”. Якщо будемо його боятися, то краще в ліс не ходити. Якщо вірити зіркам, до наступних виборів у 2018 році Путін не дотягне. Швидше за все, це станеться ближче до кінця 2017-го. І ось тоді в України з’явиться реальний шанс повністю повернути собі Донбас… Дефолту, енергетичної кризи чи нових протестів в країні не станеться. И почти полный контроль над информацией со стороны правительства затрудняет инакомыслие. Грудень 2021 (Обозреватель): Війна на сході України продовжуватиметься, проте ситуація покращиться – території потроху почнуть повертатися під контроль Києва.

Free photo the time of 2022 is running out in the hourglass 9. Грудень 2018 (Факти.ua): До президентських виборів в Україні змін чекати не варто, мало того, Путін може визнати незалежність псевдореспублік Донбасу. Россия за счет того, что готовилась к этой войне более 20 лет, web site Украина – за счет самоотверженности своих военных и поддержки народа и западных партнеров. Согласно легенде, содержащейся в Повести временных лет, Киев основан тремя братьями Кием, Щеком и Хоривом и сестрой Лыбедью как центр племени полян и назван в честь старшего брата. Согласно официальным статистическим данным, включающим в себя отчёты украинской погранслужбы, европейского Генерального директората по миграции и внутренним делам и Главного управления по вопросам миграции МВД России, с февраля 2022 года Украину покинуло более 12 млн украинцев. Некоторые украинские друзья задаются вопросом – почему их российские френды не протестуют активно против готовящегося вторжения РФ в Украину. В общем, несмотря на кризпророчества и прогнозы для Украины на 2023 год от сильнейших экстрасенсовс в индустрии, те украинские стартапы, которые имели выручку и грамотно построили стратегию фандрайзинга смогли достучатся до инвесторов. Помітимо зневагу держав Європи до інтересів України.

Війна на Донбасі закінчиться, все буде гаразд, але не для всієї України. Другий небезпечний напрямок – із Придністров’я може бути захоплена Одеса, поки вся увага української влади і всі військові зосереджені на Донбасі. Однак незабаром вона змогла заглянути трохи далі і розповісти про всі позитивні зміни, які підуть за падінням комунізму. Тихенько виглянула в коридор і раптом почула діалог чоловіка з паталогоанатомом – вона відмовлялась у ЦЕ повірити! Що стосується Третьої світової війни, то перед самою своєю смертю на питання про початок війни вона відповіла: “Ще Сирія не впала”. За Пайка, світ після Третьої світової війни буде являти собою царство Люцифера. Що після закінчення Другої великої війни настане “третій загальний пожежа”. 8. Листопад 2018 (Главред): «Якщо говорити про загрозу подальшої ескалації на морі або широкомасштабної війни Росії проти України, то, за моїми прогнозами, ніякої військової конфронтації не буде. Це стане точкою відліку – до його поглиблення або до згортання війни. Це буде не широкомасштабна війна, але активних дій і провокацій не уникнути. Це рік боротьби». «Крим фактично є українським. Донбас безумовно буде українським… Буде також змінена система цінностей: “Люди будуть жити як чоловік і дружина, хоча і не в шлюбі”; “Батьківство перед шлюбом і подружня зрада в шлюбі будуть природними”; “Телевізор буде сповнений насильства, настільки жорстокого, що він буде вчити людей вбивати”.

У Путіна будуть дуже серйозні випробування в 2017 році. Брат піде проти брата, матері будуть дітей своїх кидати», прогнозы и пророчества от сильнейших экстрасенсов Украины – говорила Ванга. В Україні найближчим часом відбудеться жорстка зміна влади, www.mjeeb.com епідемія коронавірусу піде на спад, а ось на економіку чекає справжній колапс. Навпаки, Україну чекає досить спокійний і благословеннпророчества и прогнозы для Украины на 2023 год от сильнейших экстрасенсовй грудень». Січень 2022 (Факти ICTV): Восени-влітку на нас чекає перемога на міжнародній арені. 5. Серпень 2017 (Факти ICTV): Війна на Донбасі буде стихати, а до наступних виборів у 2018 Путін не дотягне. Ці події в Криму і на Донбасі пов’язані з можливим відходом президента РФ Володимира Путіна з влади. 2022-й – критичний для Путіна. И вот это простить очень трудно, как на этом фоне провести какие-то переговоры, о чем-то договориться – вот это очень сложно понять. Выживание – вот что будет. У Росії добре знають пророцтва Ванги, проте в світі її рідко цитують, ймовірно, через русофільства. И эта болезнь не смогла скрыться от проницательности Ванги, которая сказала дословно: «Будет пир во время чумы».