Росіяни за 2022 рік відкрили у Грузії понад 100 тисяч банківських ... Що стосується передбачень долі Януковича чи Путіна, то етика не дозволяє екстрасенсам вказувати, коли і як хто помре… Але хто ж про це знав у грудні 2019 року? Часто більше значення має те, хто трактує пророцтва, ніж те, що чекає Україну найближчим часом 2023 у пророцтвах написано. Про майбутнє людства найкраще написано у Книзі на всі часи – Біблії, проте описані в ній майбутні події стосуються усього людства, а не тільки України. На його думку, майбутнє сьогоднішньої України – «Борисфена» -французький провидець описав лише у двох катренах: перша згадка стосується аварії на Чонобильській АЕС в 1986 році, друга – долі України в 23-му столітті, коли на українських теренах виникне нова світова релігія, формування якої розпочате в 998 році – як відомо, час хрещення Русі. Ще раз наголосимо, що астрологія є псевдонаукою, а тому рішення редакторів українських ЗМІ надавати майданчик для висловлення думок різноманітним пройдисвітам – це не журналістика, а профанація і порушення журналістських стандартів. Також “Коментарі” писали про виступ президента України на Мюнхенській конференції з безпеки, де Володимир Зеленський зазначив, що Україна планує бути членом НАТО та ЄС. Вже зрозуміло, продовжує вона, що план швидкого захоплення України не вдався.

Шольц наголосив, що буде далі з Україною 2023 його країна є головним союзником України в Європі через найбільше постачання військової техніки. Раніше портал “Коментарі” повідомляв, що більшість жителів Німеччини проти постачання винищувачів до України. Оскільки цей прогноз вважають таким, що стосується саме 2023 року, є вірогідність, що “приберуть” главу кремля вже скоро. А мир в Україні настане 2 листопада 2014 року, коли Сатурн буде послаблений. Грудень 2014 (ТСН.ua): Мир в Україні настане десь у вересні, «але до цього ми повинні ще трохи поборотися». 4. Жовтень 2016 (Обозреватель): Війна на Донбасі закінчиться вже у найближчі три місяці: період з жовтня по грудень – час, коли остаточно настане мир. Психотерапевтка та астропсихологиня Валерія Мамічева розповіла, коли закінчиться війна в Україні. За цей час багато астрологів, тарологів та іншого роду експертів-езотериків давали свої прогнози щодо того, коли вона закінчиться. За такий прогноз Іманов цілком міг би посісти перше місце в конкурсі «Пальцем у небо» (якби таке змагання існувало). За його словами, що пророкують Україні ясновидці 2023 з путіним намагатимуться домовитися, але це дуже лукава людина, яка постійно вдає, що нічого не розуміє.

Марс – це війна, Плутон – смерть, але водночас і переродження. Більш як 12 років тому мольфар сказав, що буде війна, але все пройде так, як заплановано. Це буде не широкомасштабна війна, але активних дій і провокацій не уникнути. Дотепер вважали, що це пророцтво стосується Євросоюзу, але після анексії Росією Криму пов’язали ці передбачення з Україною. Загалом, астрологи першопричину усіх подій в Україні бачать у розташуванні небесних світил і ніяк не пов’язують ці події з суспільними, економічними чи політичними передумовами. Звісно, багатьох ці слова налякали. Звичайно, це, м’яко кажучи, не перший випадок, коли на російському телебаченні озвучили відверту маячню, але це хороша ілюстрація того, як легко й невимушено розходяться псевдонаукові тези на широку аудиторію. 9. Грудень 2018 (Факти.ua): До президентських виборів в Україні змін чекати не варто, мало того, Путін може визнати незалежність псевдореспублік Донбасу. В Україні «Пророцтва» Мішеля Нострадамуса вивчав кандидат технічних наук Олександр Лазарєв. Український астролог Олександр Валентинович вказує, що буде далі з Україною 2023 воєнні дії на сході України закінчаться до кінця жовтня, вибори не приведуть до парламенту нових партій – тільки назви зміняться, а загалом, політичне та економічне покращення Україна отримає аж у 2019 році.

ceu estrelado Війна на Донбасі закінчиться, все буде гаразд, але не для всієї України. В астрології України також є важливий момент – це проходження транзиту Сатурна Місяцем, який триває вже три роки. Окупанти також зазнають величезних втрат. Окупанти понад пів сотню разів обстріляли Херсонщину. Все змете вона зі свого шляху і не тільки збережеться, але і стане володарем світу». Під час свого виступу на Мюнхенській конференції з безпеки канцлер Німеччини Олаф Шольц прогнозує довготривалу війну в Україні. Вкажіть місто свого народження. Побудувавши натальну карту за датою народження на 2023 рік, ви можете отримати персональний прогноз на рік, який враховуватиме саме ваші особливості натальної карти. Саме запит на щасливий шлюб або стосунки найчастіше озвучується, коли необхідно побудувати натальну карту для жінки. Ним виявився психічно хворий 33-річний чоловік, що пророкують Україні ясновидці 2023 раніше вже був засуджений за вбивство жінки. Однак Нечай заспокоїв, додавши, що це буде тимчасове явище і вже незабаром країна відновиться. До кінця 2019 року військові дії на Донбасі можуть послабитися, оскільки «Марс, планета військових дій, буде з’єднаний з Сатурном». Адекватність астрологічних передбачень щодо подій на Донбасі можна простежити на прикладі згадуваного вище Влада Росса. Конфлікт на Донбасі маємо шанс завершити 2023 року. Інші експерти-езотерики, нагадаємо, переважно говорять саме про 2023 рік.