Динамічна війна наприкінці лютого, в березні 2023. Претензії краще пред’являти максимально гладко та обережно, щоб не спровокувати конфлікти. Зайву активність проявляти не рекомендується, краще розвинути в собі мудрість і розважливість. Їм потрібна Україна з елементами України: з українською мовою, з шароварами та з галушками, тобто з всім, що буде далі з Україною 2023 як вони уявляють собі українців. Їм варто почати працювати над своєю лінню. Неоднозначний характер Скорпіонів і тягу до агресивно-червоного кольору варто залишити на потім. Вона передбачала, що до цього періоду українці усвідомлюють весь негатив і жах від військових конфліктів і постараються зробити все, що чекає Україну найближчим часом 2023б військові протиріччя припинилися. І якщо Майдан нічого не вирішить до 1 лютого, то, швидше за все, він мало що взагалі тоді вирішить. Особливо якщо він потім у кожному інтерв’ю переконуватиме, що насправді все сталося саме так, як він і казав. Особливо це стосується недругів та ворогів. Особливо це стосується тих, хто працював, не покладаючи рук. Неоднозначний рік для тих, хто народився під заступництвом Дракона. Особливо щасливий рік для тих, хто народився в рік Собаки. Поспіх в рік Тигра не в ціні. Планети зроблять рік Тигра часом нових можливостей для представників цього знаку зодіаку. Планети та зірки у ці дванадцять місяців вимагатимуть від Раків, щоб вони діяли у звичному для них ритмі. Дуже важливо спробувати те, що хоче серце, що буде далі з Україною 2023б потім не довелося шкодувати про те, що можливість, що представилася в минулому, не була використапередбачення на 2023 рік для України.

Астрологи провели аналіз транзиту планет та їхнього ретроградного руху та дійшли висновку про те, що цього року для Левів можуть відкритися любовні трикутники. Вони можуть захопитися іншим людиною чи зловити на зраді другу половинку. Швидше за все, рано чи пізно вам доведеться взяти себе в руки і закінчити неприємні відносини. Давайте подивимося на все, що зараз відбувається, як на наслідок руху планет у космосі. Вважайте, що всі ці негаразди послані вам для зміцнення характеру. З властивою вам серйозністю продовжуйте ті справи, які вже почали, і не затівайте нічого нового. До настання нового року залишається менше двох місяців, а це означає, що ми все частіше замислюємося про те, яким же буде 2022 рік і що він нам принесе. Зірки запевняють, попри спонтанність, рішення буде правильним. Зірки говорять, що Крим належить Україні і не можна змінити». Зірки й планети в ці дванадцять місяців постійно змінюватимуть своє становище, але в більшості випадків воно буде як мінімум не небезпечним. Перша половина року буде ідеальним часом для роботи над собою. Друга половина року стане сприятливим відрізком для спророцтво про Україну на 2023 рікб стати кращим, успішнішим. Росс запевняв ТСН.ua, що наступний рік «буде набагато кращим, ніж попередні п’ять».

Безліч випробувань чекає людей, народжених в рік Кози. Кожен українець з нетерпінням чекає на завершення війни. 7. Жовтень 2018 (Факти.ua): Не варто найближчим часом чекати і закінчення війни на Донбасі: «До 2020 року я не бачу, щоб в цьому питанні щось сильно змінилося. Україна оговтається від війни через років 5-7, а от підйом очікується через три роки. Став відомим в Україні після того, як 1989 року на першому фестивалі «Червона рута» у Чернівцях мольфар отримав офіційне запрошення від влади забезпечувати гарну погоду впродовж свята. Залиште ваш Email, щоб наші астрологи надіслали вам персональні рекомендації після того, як буде побудована натальна карта онлайн. Наступний рік для когось буде звичним та непримітним, але для багатьох він виявиться доленосним та повним можливостей. Не зовсім сприятливий рік – будете весь час балансувати між повним провалом і приголомшливим успіхом. Не потрібно підтримувати їхнє бажання вивести конфлікт на новий рівень. Не намагайтеся конкурувати з Тигром – програєте. Як таке нарощення експорту позначиться на внутрішньому ринку? Маємо шість технічних критеріїв, відповідність яким – необхідна вимога початку експорту. Але для цього нам потрібна злагоджена робота на технічному рівні, на рівні операторів енергосистем, і на політичному рівні, щоб продовжувати постійно переконувати європейців, знаходити нові й нові аргументи для того, аби швидко розширювати наш експортний потенціал.

Потрібно знаходити час для відпочинку та зміни обстановки – іноді міняти дорогу на теплий домашній плед. Потрібно користуватися цим дуже часто. Досить уже лякати нас цим! Зустріч Зеленського і Путіна може призвести до позитивних наслідків, якщо відбудеться не раніше грудня. Головні якості року – хоробрість і мужність, тому домогтися позитивних результатів зможуть лише ті, хто не боїться труднощів. Є й хороші новини – ті, хто перебуває у здорових стосунках, із такою проблемою не зіштовхнуться. Можливо, в кінці 2019 року підуть якісь хороші зрушення». 11. Серпень 2019 (Главред): «Зеленський – справді та людина, за президентства якої може закінчитися війна. «Найнебезпечніший сценарій, що буде далі з Україною 2023 який може бути реалізований – танки на Київ. Словом, треба бути обережнішим, щоб не втратити те, чого вже вдалося досягти. Доведеться бути напоготові кожен день, щоб не пропустити щось приємне та важливе. Необхідно переборювати себе, щоб працювати трохи довше, ніж хочеться, і це вимагатиме багато сил. Особливо важливим для України він вважає період кінця вересня – час, коли можна вирішити багато конфліктів шляхом діалогу. У 2022 році багато мрій Терезів стануть реальністю. У Тельців у 2022 році очікуються деякі труднощі з мотивацією. Рік Тигра виявиться для Тельців часом глобального перезавантаження.