Але за кілька місяців чи рік ми можемо наростити обсяги експорту до таких величин, що доходи від нього сягатимуть мільярдів євро на рік, і це вже буде значний внесок у приріст нашого ВВП, на рівні 2-3%. Це величезна допомога для України, яка буде відновлюватися, відбудовуватися після перемоги. І, звичайно, це величезна економічна вигода для європейських споживачів – поставки української електроенергії, яка є дешевою, що чекає Україну в майбутньому 2023 а також «чистою», тобто низьковуглецевою. Їм потрібна Україна з елементами України: з українською мовою, з шароварами та з галушками, тобто з всім, як вони уявляють собі українців. Протягом усього часу з початку російського вторгнення, як і впродовж двох попередніх дуже складних опалювальних сезонів, ми ніколи не допускали дефіциту потужності у нашій енергосистемі. «Укренерго» обов’язково подбає про те, щоб на внутрішньому ринку за жодних обставин не було дефіциту електроенергії. Робота в ізольованому режимі – це було фінальне випробування під час підготовки до синхронізації об’єднаної енергосистеми (ОЕС) України з енергосистемою континентальної Європи ENTSO-E.

2017 року, коли Україна підписала з ENTSO-E угоду про умови майбутнього об’єднання енергосистем, технологічна готовність ОЕС України щодо приєднання до ENTSO-E оцінювалася у 15%, а рівень імплементації та гармонізації українського законодавства з європейськими нормами – у 5% при загальній інтегрованості систем у 10%. Довести ці показники до стовідсоткового рівня планували тоді за п’ять років. Але в 2022 році, може бути навіть саме наприкінці 2021 року, коли у нього включиться останній Соляр, виходить, що він може взагалі припинити своє земне існування. Нам відомо, що в Міненерго принаймні була ідея створити для експорту електроенергії спеціального, вочевидь державного, трейдера. Хай там як, а погода тоді дійсно була кепська і, як кажуть люди, він буквально руками розігнав хмари. Ми вважаємо, що з початком аукціонів на доступ до експортних поставок у нас мають бути десятки учасників як з України, так і з Європи. Ще один болючий, але недовгий період може бути наприкінці березня, тому що з’являється важкий аспект Марса і Сатурна – це завжди конфронтація, місцеві конфлікти та сварки.

На космограмі з’являється сприятливий аспект – тригін Юпітера до Плутона, і вплив планети Юпітер (який до того ж у своїй сильній обителі, Рибах) – це переговори вищих, влада, врегулювання ситуації та спроби дійти до сприятливого результату. На відміну від решти електромереж України, «острів» був під’єднаний до електромереж країн ЄС і дозволяв експортувати українську електроенергію за кордон. Для того, щоб досягти високої якості аналізу натальної карти, ми об’єднали експертизу астрологів з України, Британії, Ізраїлю та США. Вона досі з’єднана із енергосистемою України, https://hockey1on1.com а росіяни постійно погрожують приєднати ЗАЕС до російської мережі. Але у будь-якому разі почнемо із обмежених обсягів, – просто тому, що так це технічно безпечніше для європейської енергосистеми. Ми сподіваємося, що чекає Україну в майбутньому 2023 нарощування експорту до обсягів, які перевищуватимуть обсяги Бурштинського енергоострова, відбудеться вже за кілька місяців. Ми їх майже всі виконали, і 15 червня ENTSO-E має підтвердити це виконання, що чекає Україну в майбутньому 2023 після чого почнуться перші експортні операції з України до Європейського Союзу. Січень 2022 (Факти ICTV): У 2022 році Москва не полишить своїх загарбницьких планів щодо України. Також ми зробили невеличку підбірку прогнозів щодо можливого нападу Росії на початку 2022 року.

Також країні запророцтво про Україну на 2023 рікпонують вступ у НАТО і Євросоюз. Причому, якщо чекає Україну в майбутньому 2023 ми правильно розуміємо, домовленостей досягли дуже швидко. Володимире, держава при експорті, якщо ми правильно розуміємо, заробляє насамперед на продажі ліцензій? Крім того, наскільки я розумію рішення, якщо ми не дотримуємося вимог і порушуємо свої обіцянки, нас дуже швидко зможуть позбавити можливості працювати на європейському ринку. Дивіться, зараз вони відкривають ринок трошечки, дивляться, як усе працює, далі приймають рішення, на скільки його ще відкрити. Володимире, а як загалом буде організовано ланцюжок продажу нашої електроенергії? Відтак, конкуренція буде надзвичайно гострою. Відтак, поставки з України наразі – це взагалі вагомий внесок у енергетичну безпеку європейського регіону. Раніше портал “Коментарі” повідомляв, що більшість жителів Німеччини проти постачання винищувачів до України. І для подальшого успіху не менш важливо, щоб у нього і не полізли ручками, зважаючи на те, що ця історія стає новою золотою жилою. Для того, щоб визначити точніше час народження, ви можете скористатися безкоштовним сервісом ректифікації. Але, враховуючи, яку стійкість проявила наша енергосистема під час приєднання до європейської, та ще й на тлі війни, європейці зробили для нас виняток і фактично погодилися з тим, що чекає Україну в майбутньому 2023 щоб ми почали експортні операції вже в червні, аби забезпечити країну додатковим і значним грошовим ресурсом. Чи не пощастить тим, хто працює під начальством цього знака.