Страховий стаж за останні 12 місяців перед настанням страхового випадку – менше 6 місяців. Хоча ми зараз і трохи відстаємо, але на довгій дистанції, я упевнений, Україна не буде позаду Росії за головними показниками на душу населення і за якістю життя, і це – у гіршому для себе випадку. У цьому сенсі можна сказати, виплата при народженні другої дитини 2023 наприклад, що ми йдемо до Європи разом з Болгарією і Румунією. І все-таки, зваживши все, скажу: ми йдемо до Європи разом з Росією в більшій мірі, ніж з Болгарією і Румунією – просто з причин нашої куди більш сильної взаємозалежності. Адже ми і без того в Європі, і навіть її географічний центр, за обчисленнями географів, знаходиться на українській території. Завдяки нашій подібності-відмінності, виплата при народженні другої дитини 2023 ми здатні допомогти один одному рухатися в потрібному напрямку. Тим більше, що кінцева, нехай і неблизька, мета України та ж, що й у цих країн – вступ до Євросоюзу, члени якого надають один одному свободу необмеженого пересування «ідей, людей і капіталів», тоді як Росія, наскільки платять за другу дитину 2023 мені відомо, не висловлювала такого бажання.

До нього входили досить умовні Росія, Україна, Білорусія, виплати на другу дитину 2023 при народженні Казахстан. Питання занадто схоластичне, щоб витрачати на нього час. Я намагався зрозуміти, де точно через костобобрівський яр проходить кордон, щоб стати однією ногою в Україні, а другою в Росії, і мені було прикро, чому межа ніяк не позначена. Нехай це була гра, але була ж якась причина, чому в такого свідомого комсомольця виникали подібні марення? Парадокс, але ці якості є нашою нагородою або компенсацією за століття бездержавності. Поняття «бути в Європі» не є щось невловиме, залежне від настроїв, симпатій або антипатій якихось таємних суддів. Що взагалі стоїть за словами «бути в Європі»? Що ж до Росії, вона і зовсім займає 42% території Європи. Інформаційний ресурс “Протокол” звертає увагу, що для того щоб отримати допомогу в повному розмірі, потрібно звернутися із заявою до регіонального відділення праці та соціального захисту не пізніш як через 6 міс. Інформацію про страховий стаж працівниці, яка нещодавно була працевлаштована на підприємство і йде в декретну відпустку, можна отримати з реєстру застрахованих осіб. Щоб отримати компенсацію до початку пологів, принести документи потрібно негайно після видачі гінекологом лікарняного.

Скористаємося умовами прикладу 1, але припустимо, що на момент настання страхового випадку працівниця перебувала у відпустці для догляду за дитиною від 3 до 6 років. Для цього поділимо посадовий оклад, встановлений у штатному розписі на момент настання страхового випадку, на середньомісячну кількість календарних днів. Для цього треба мати: паперовий ЛН або е-лікарняний; копії 1-4-ї, виплата при народженні другої дитини 2023 11-16-ї сторінок паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, а також реєстраційного номера облікової картки платника податків. Для отримання допомоги жінка повинна звернутися до директора фірми / організації, в якій вона офіційно працевлаштована з медичними висновками та заявою. Якщо ж жінка народила в слідчому або адміністративних ізоляторах та установах, то їй слід подати заяву органу управління такого закладу, який в свою чергу, протягом 10 днів подає її заяву і копію свідоцтва про народження дитини органу соціального захисту населення. 3. працівниці слід написати заяву з проханням надати відпустку по вагітності й пологам пізніше. Важливо знати, що навіть якщо народилася мертва дитина, mywonderland.fr то допомога багатодітним сім’ям 2023 при вагітності та пологах все одно буде виплачуватися на звичайних умовах, а ось якщо трапився викидень у жінки, то виплачуватися не буде.

Історія була сама по собі, а Чайкіно, Карасі, Костобоброво, Дніпропетровський університет імені 300-річчя возз’єднання України з Росією, цілинні радгоспи, конструкторське бюро «Південне», завод «Південмаш» і навіть Байконур були самі по собі. Я часто уявляв собі чубатих козаків Стародубського полку. Але поруч з цим я не раз уявляв собі, як кордон стає справжнім, Україна відокремлюється від СРСР, стає самостійною, у нас з’являються прикордонники в сірих мундирах і сірих сукняних кепі з прямим козирком (у якому фільмі я угледів таку форму?), а на російському боці всі залишаються в радянській формі. І це теж було десь поруч. Я ніколи не замислювався над причиною цього всерйоз, але химерний образ кордону був чомусь завжди поруч. Для цього треба здійснити розподіл ЄСВ помісячно (див. Детально про розрахунок страхового стажу за 12 місяців читайте в окремій статті цього самого номера. Для звітування про ЄСВ у декретних подаємо об’єднаний Податковий розрахунок. 3% (у разі сплати ПДВ) або 5%. Податкову декларацію платника єдиного податку слід подавати щокварталу та по строку 9 лютого 2019 року ФОП слід подати Звітність з ЄСВ. Поки пройдеш дев’ять верст шляхом до школи або із школи, які тільки картини (звичайно, книжкового походження) не промайнуть перед тобою! Так, наприклад, установи, організації, підприємства, можуть у разі їх бажання і за рахунок власних коштів надавати жінкам або іншим особам відпустку після того, як дитині виповнилося 3 роки.