Я абсолютно впевнений, що фінансовий ресурс для цього буде, головне, щоб ми використали той історичний шанс, який буде у нашої енергетики. Коли ви говорите про фінансовий ресурс, то маєте на увазі власні кошти компаній чи кредити? Ситуація на сході – чи буде масштабне вторгнення РФ? М.Б.: “Ймовірність масштабного збройного протистояння Росії проти України завжди висока, доки існуватиме держава Росія і доки Україна бажатиме жити як демократична і незалежна держава з перспективою членства в НАТО та ЄС. Геополітичні інтереси Росії й членство України в НАТО – не сумісні. РФ, доки існуватиме, буде боротися за те, щоби “поглинути” Україну і здійснювати контроль над нашою державою. А якщо Україна хоче бути незалежною та успішною, вона повинна завжди боротися проти цих намірів РФ. У такому ключі завжди є висока ймовірність масштабного вторгнення Росії. В будь-яку мить, будь-якого місяця, будь-якого року”. І.Г.: “Сподіватися на краще варто завжди. Водночас, аби це “краще” настало, треба невтомно працювати. Це важче, ніж ставити пану Байдену “кавеенівські” питання: “Чому ми досі не в НАТО?

Їм варто почати працювати над своєю лінню. Одяг та аксесуари для святкування варто вибирати у білому, сріблястому, зеленому, жовтому, оранжевому, коричневому кольорах. Одяг повинен бути практичним і зручним. «Найнебезпечніший сценарій, який може бути реалізований – танки на Київ. Фінансові справи вимагатимуть бути розсудливими: поєднання бравади з відчайдушністю може дати непередбачуваний результат. Такими можуть бути інші аксесуари: ремінці, запонки, браслети. До кінця 2019 року військові дії на Донбасі можуть послабитися, оскільки «Марс, планета військових дій, буде з’єднаний з Сатурном». 12. Січень 2020 (Апостроф): У 2020 році війну на Донбасі буде закінчено («Стрільби не буде. Залишається сподіватися, що це станеться з першого календарного дня 2020 року. М.Б.: “Про це говорити зараз рано. Безумовно, Україна має робити все можливе щоразу перед черговим самітом для того, щоб питання нашого членства в НАТО звучало особливим чином. Але, якщо ми говоримо про реальний прогноз, то ні питання членства України в НАТО, ні питання надання нам Плану дій щодо членства, швидше за все, не стоятиме. Однак із високою ймовірністю ми маємо припускати, що у підсумкових документах саміту Україні буде приділено увагу. І, як годиться, вкорте буде зазначено, що Україна має перспективи що буде далі з Україною 2023до членства у НАТО”.

На сьогодні «Укренерго» має статус члена-спостерігача. ENTSO-E – європейська мережа операторів системи передачі електроенергії, що об’єднує 39 операторів у 35 країнах Європейського континенту («Укренерго» стане 40-м повноправним членом ENTSO-E, що чекає Україну в 2023 році а Україна – 36-ю країною. Зберігайте оптимізм і будьте незворушні, завжди пам’ятайте, що буде далі з Україною 2023 будь-яку проблему можна вирішити за допомогою сили волі та духу. Сам він казав, що відчув цілющі сили у 8 років – тоді, мовляв, вже вмів зупиняти кров. Велике будівництво”, яке серйозно вимиває фінанси з інших сфер – економіки, соціальної сфери. Тому в мене є побоювання, що чекає Україну в 2023 році ця недалекоглядна політика неймовірного закопування грошей в асфальт і “вимивання” ресурсів з інших сфер, в тому числі й з оборонного сектору, може призвести до серйозної нестабільності у соціально-економічній сфері”. Зустріч Зеленського і Путіна може призвести до позитивних наслідків, якщо чекає Україну в майбутньому 2023 відбудеться не раніше грудня. 6. Серпень 2018 (Главред): 2019 рік може стати переломним для нашої країни. Вибори президента України 2019 не принесуть особливих змін жителям країни. Загалом 2019 рік буде для України роком сприятливої і позитивної трансформації. Яким буде новий політичний рік для України?

Нове місце проживання, новий бізнес, нова робота та навіть новий кар’єрний шлях. За такий прогноз Іманов цілком міг би посісти перше місце в конкурсі «Пальцем у небо» (якби таке змагання існувало). І.Г.: “У 2022 році, як і минулими роками, очікування від роботи президента, Верховної Ради та Кабміну треба супроводжувати щирими молитвами, аби учасники цієї “трійки” своїми “реформами” та ініціативами нашкодили економіці, армії, іміджу України в світі менше, ніж могли би”. Можу лише процитувати президента, який після наради з підготовки до осінньо-зимового періоду зазначив, що буде забезпечено стабільність і незмінність тарифів на електроенергію для населення. Що буде з тарифами для населення? У чоловіків буде кар’єрне зростання. Все у вас у Новому році буде новим. Рекомендації астрологів для кожного знака Зодіаку у 2022 році. Астролог Валентина Віттрок склала гороскоп для Росії на 2022 рік та з’ясувала, чим закінчиться війна для країни-агресора. Чим закінчиться тиск на Порошенка? М.Б.: “Гадаю, що Зеленський бавиться з вогнем. Бо його тиск на національну опозицію зумовлений суто електоральними переконаннями. Він собі обрав опонентом Порошенка, низку інших політичних і бізнесових фігур і намагається у боротьбі з ними отримувати підтримку частини виборців. Та ця гра з використанням репресивних інструментів може погано закінчитись для влади і стати додатковим приводом для негативних процесів. Тобто, здійснюючи тиск на національну опозицію, Зеленський фактично посилює негативний вплив інших загрозливих обставин для країни. Якщо президент не зупиниться, то його протистояння з представниками прозахідної опозиції буде створювати додаткову нестабільність в Україні”.