Волосся впало їй на обличчя, і він не одразу зрозумів, чому змінився тон її голосу. Він здавався їй чомусь знайомим. Він сповіщав, що справи у нього йдуть добре. До нього я читав книжку й вів свої записи. А мені і тут незле, – щебетала Світлана, не зводячи з нього очей. Наскладена при задній стіні зрубу колекція найрізноманітніших пляшок виказувала, що вже не один відлюдник проводив тут затишні години, тим-то й я намагався не занедбувати гідного місцевого звичаю. За давнім звичаєм я намагався якось урізноманітнити нескінченні стояння на варті частими вилазками. За двадцять п’ята ми поскликали бійців і повели їх у бункер на передовій. За довгі місяці і роки табірного життя люди зголодніли за сміхом і тепер, здавалося, хотіли надолужити втрачене. Дивне це відчуття, коли знаєш, що завтра вирушаєш у виправу на життя або смерть, і перед тим як заснути, ще якийсь час вслухаєшся в себе, підбиваєш підсумки. Усе життя мріяв мати такого батька.

Звісно, у них стріляли, проте за якусь часину вони щасливо повернулися. Роздивившись усе як слід, ми повернулися тим самим шляхом, ретельно залатавши дірку, аби приховати наші відвідини. В окремих місцях траншея навіть була ретельно вимурувана, а підніжка на великій протяжності бетонована, передбачення для України на 2023 рік так що по ній легко стікали навіть найсильніші потоки дощівки. Оксана намагалася втекти. Тікаючи коридором надвір, галасувала, що аж сусіди збудилися. Поза тим ми не мали жодних інших обов’язків, так що пополудні 22 вересня я, як вожак здичавілої, пророцтво для України 2023 але вдатної зграї, вирушив на другу позицію, де нам було наказано розташуватися на ніч. Після бадьорого докладу сотника Качури про відсутність убитих і здобуття чималеньких трофеїв, Богун разом з Омельком і Михайлом Нечипоренком вирушив на перевірку сторожової служби. 10 вересня я вирушив з резервного табору в бойовий штаб полку, збираючись проситися у відпустку. Ці тихі свята були мені розрадою й у тім, що якийсь старший за званням пан, який прибув із резервного батальйону, seedfinder.com перебрав командування моєю ротою, а я в ранзі чотного знов мусив справувати нудну окопну службу.

Бо він таки мав би знати, що є над людьми вища сила і вона не обминула карою його родину та його самого. Це від тебе залежить: покличеш душу – і вона прилетить. Це від нього, не від Гітлера з Розенбергом, – іде нове поняття «аріо-ґермано-німецької благородної раси». Отже, дещо важке прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік перекладу іншими, http://darkphoenixstudio.com/forum/profile/devinnas969254 більш бідними мовами, українське слово «талан», – іде саме звідси, дещо ускладнивши свою семантику. Диво, що при такому завзятті лише трьох моїх людей поранило осколками. 24 серпня осколком гранати поранило хороброго ротмістра Бекельманна. Ми умовилися «позазирати трохи французам в окопи», і 29 серпня нанесли їм перший візит. Ми відсунули тарілки й усоте до найменшої подробиці обговорили все, що нас може спіткати. Повна неслушність цього закиду доводиться даними історії та ще тим незаперечним фактом, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року обмежуючи права жидів у християнській Європі – їх просто не допускали до жодних фахів, крім торгівлі, – які ж там уже «цінності»! Ще через вечір ми вирушили вже удвох і виявили, що передня траншея тим часом зайнята. Ми виявили, що позиція відгороджена кількома рядами колючого дроту й одним рядом ґрат, але незайнята.

Вичекавши доволі довго за найближчою поперечиною, ми покралися далі вздовж телефонного проводу, що закінчувався біля устромленого в землю багнета. Про те, скільки він виграв і що має робити з тими грішми, Хорст не думав, його думки крутилися, мов кулька по колу рулетки, і не сягали далі стола і тих, хто ще сидів за ним. Тут я розважався годівлею незчисленних павуків-хрестовиків, що чекає на Україну в 2023 році передбачення виплітали в кущах свої велетенські колеса. Тут не допомагали навіть такі випробувані заходи, як зміна білизни, бо стрибучі паразити підступно чаїлися в соломі лежаків. Тут зійшлися найшаленіші відчайдухи другого батальйону. Але чого ж ти виходила в поле з теплого ліжка? Затихли й музики. Натомість на поле перед возами і шмигівницями вискочили кілька десятків запорожців у самих лишень синіх шароварах та сап’янових чоботах. Іван бачить перед собою її ясні очі й не може відвести погляд, не може поворухнутися, стискаючи в обіймах ту, котру так щиро кохає і з якою нещадна доля зводить значно рідше, аніж із спрямованою у власні груди зброєю в чистому полі. До нашої несподіванки, вона виявилася залатаною; однак ми, наробивши немало галасу, знов її перетяли й пірнули в траншею.