Від скільки дають за другу дитинуборів відрізняються камені, що самотньо стримлять поодинці серед річки або при берегах її; серед безлічі каменів, що розкидані по Дніпру, найвідоміших було сім – Богатирі, Монаєтирко, Корабель, Гроза, Цаприга, Гаджола та Розбійники. Народ вимагав права вільного розумового і духовного розвитку, що у той час зосереджувався виключно в устрої церкви і розповсюдженні нею культурних установ (воля сповідання, церковне самоврядування, братства і школи), що було поставлено Хмельницьким як головна умова в його договорах з поляками. В. Б. Антонович писав про Хмельницького як про військового лідера наступне: «Він завжди умів скласти добрий план битви й організувати армію; у нього не було нестачі в продовольстві і бойових припасах; спосіб придбання їм припасів залишається нез’ясованим; загони Хмельницького, розташовані на значній відстані один від одного, завжди мали між собою зв’язок і були достатньо забезпечені провіантом, тоді як польські загони страждали від нестачі їстівних припасів і залишалися в повній необізнаності щодо своїх і ворожих військ. Кожен козак ставав власником своєї ділянки, був за це зобов’язаний нести військову службу, але був звільнений від всіх інших поборів.

До речі, на прикладі міст магдебурзького права добре видно, що Богданові не було притаманне прагнення до однаковості, мрія причесати всіх на один зразок та інші бажання, що відрізняють деспотів, диктаторів, любителів шикувати і рівняти. Багаті ж поверталися з військовими командами, розпочинали помсту і розправу, але в будь-якому випадку панське землеволодіння було підірване, тому що ніякої надії на колишні виплата при народженні другої дитини 2023бутки вже не було. Хіба це не було великою реформою? Чутки про це викликали тоді хвилювання уніатів, скільки дають за другу дитину які не хотіли «під Москву». Глава уряду згадав, що в цьому рішенні передбачено також призначення стипендії дітям, які стали інвалідами в результаті військових дій, осиротілим після загибелі батька учасника АТО або подій на Майдані. При цьому зберігається допомога при народженні другої дитини у вигляді «Пакунку малюка», яку можна отримати протягом 30 днів після народження дитини. У цьому парадоксальна, як може здатися, спорідненість Хмельницького з першим керівником України і її великим істориком Михайлом Сергійовичем Грушевським. Якщо прострочення сталося не з вини платника, розмір пені може бути зменшено. Якщо вас збентежила попередня таблиця, нижче приведена ще одна. 40 тисяч записаних до реєстру – це 40 тисяч козачих родин (а Хмельницький записав ще і «з гаком»).

Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. На його думку, український народ, «потрапивши внаслідок історичних умов до складу Польської держави, глибоко поважав авторитет державної влади, що зосереджувався в його очах в особі короля; при зіткненнях зі шляхетським станом, усі козацькі посольства, протести і навіть повстання повністю визнавали авторитет короля і бажали лише, щоб він ужив свою владу для приборкання всесильного дворянства». Саакяна; ХVІ фестиваль з художньої гімнастики «Краса врятує світ»; чемпіонат м. Харкова з художньої гімнастики; всеукраїнські змагання «Кубок Харківського міського голови» зі стрільби з лука; традиційний «Велодень – 2021»; 35-й легкоатлетичний марафон «Визволення», присвячений Дню міста, 78-й річниці визволення Харкова від нацистських загарбниківі 30-річниці незалежності України; VIII фестиваль спорта «Kharkiv Sport City»; міжнародний турнір з гандболу серед чоловічих та жіночих команд «Кубок міської ради». За це вони зобов’язані були тримати оборону від вторгнень турків, кримців і ногайців до російських земель. За статистикою, кожні 16 годин у світі відкривається черговий ресторан швидкого харчування В«МакдональдсВ». За неповні вісім років ми встигли порадувати дітлахів та їхніх батьків практичними речами, авторським дизайном, надійністю та сучасним стилем. Сьогодні ми говоримо про вигідне геополітичне розташування України, а три з половиною сторіччя тому Хмельницький не говорив про нього, він його просто використовував, поповнюючи бюджет транзитними збираннями.

Богдан підтримував найменші імпортні тарифи у всьому Старому Світі, він створив принципово нову податкову систему з гнучкими податковими ставками, завдяки чому мав, незважаючи на військові витрати, бездефіцитний бюджет. Мабуть, на ознаку особливої поваги до України ім’я гетьмана на загальносоюзному ордені мало не російське, а українське написання, з м’яким знаком: Богдан Хмельницький. Прогресивний характер мали кроки гетьмана і в інших сферах. У 1620 році відправляв до Москви отамана Петра Одинця з посольством, клопочучи про прийняття українського козацтва до російського підданства, не хто інший як гетьман Петро Сагайдачний, який двома роками раніше разом з польським королевичем Владиславом штурмував Москву. І. Яворницького (тоді Еварницького, 1892): «Запорізькі коскільки дають за другу дитинуки посідали степовий простір, що прилягав до обох берегів Дніпра в його нижній течії, від східного кордону польсько-литовського королівства та південної околиці володінь малоросійського і слобідського козацтва до річки Буг з одного боку і вздовж правого берега річки Конки і до річки Кальмус, що впадає в Азовське море, з іншого. Вільні козацькі землі, тисячі особистих ділянок, розданих Богданом, були чимось небаченим на тлі океану феодальних кріпосних маєтків Європи на захід і схід від України. У Росії дворяни теж не відразу стали поміщиками, тобто власниками спадкоємних маєтків. До Росії йшли і після поразки повстанці проти польського панування. Вони відтворили на новому місці полкову козацьку організацію, заклали тут такі міста, як Суми, Харків, скільки дають за другу дитину Охтирка, Ізюм, Лебедин і інші, а також Острогожськ, Богучар, Суджу, скільки дають за другу дитину Калач, які входять нині до складу Росії.