Кадастровий номер ділянки землі – це індивідуальна, що не повторюється на всій території нашої країни, послідовність знаків і цифр, що присвоюється певній земельній ділянці під час її реєстрації і зберігається за даною ділянкою протягом усього часу її існування. Кадастровий номер привласнюється земельній ділянці для того, щоб ідентифікувати його місцезнаходження на території України. ГУ Держгеокадастру в Полтавській області, яке є відповідачем у справі і не може бути позивачем, тому перший заступник керівника Полтавської місцевої прокуратури в інтересах держави зазначав, що у цій ситуації прокурор набуває статусу позивача і просив суд його позовну заяву задовольнити. Напевно, цей його перший спадок. Багато хто ставить це запитання і тому давайте розберемо його сьогодні більш детально. І це цілком нормально, зважаючи на відсутність реальної практики такого процесу та важливість землі як активу для агробізнесу, землевласників, а в майбутньому і нових учасників ринку – інвесторів, банків. Державна реєстрація обтяжень на нерухоме майно здійснюється як у результаті нотаріальної дії, так і без вчинення нотаріальної дії незалежно від місцезнаходження нерухомого майна. Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду: судді-доповідача Коваленко Н.В., суддів: Берназюка Я.О., Шарапи В.М., розглянувши у порядку письмового провадження справу за позовом Акціонерного товариства «Укргазвидобування» до Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області про визнання протиправним та скасування рішення, зобов`язання вчинити дії, за касаційною скаргою Акціонерного товариства «Укргазвидобування» на рішення Окружного адміністративного суду м. Києва у складі судді Бояринцевої М.А.

Не можно обійти увагою і той факт, що частіше держреєстратори відмовляють у присвоєнні кадастрових номерів та внесенні даних до Держгеокадастру. ЮК «ЄВРОВЕКТОР» працює у сфері земельного права вже більше 8-ми років і тому ми дійсно ефективно і дуже оперативно погоджуємо будь-які реєстраційні та правовстановлюючі питання щодо земельних ділянок, в тому числі і щодо кадастрових номерів. ЮК «ЄВРОВЕКТОР» вже багато років займається вирішенням різноманітних завдань у сфері земельного права, серед яких і оформлення правовстановлюючих документів і одержання різних дозволів, зміна цільового призначення землі, узгодження документів на приватизацію, оскарження незаконних рішень і, звичайно ж, присвоєння кадастрових номерів. Коректне узгодження земельних документів і, звичайно ж, отримання кадастрового номера. Власники земельних ділянок отримують відкритий і прозорий доступ до всієї інформації, який зводить на «ні» корупційні дії і схеми у земельній сфері. Присвоєння кадастрового номера – це необхідна складова земелевпорядної документації, яка потрібна для ідентифікації ділянок з метою уникнення плутанини при проведенні будь-яких нотаріальних та реєстраційних дій, пов’язаних із землею. Частиною третьою статті 10 Закону встановлено обов’язок державного реєстратора, зокрема, встановлювати відсутність суперечностей між заявленими та вже зареєстрованими речовими правами на нерухоме майно та їх обтяженнями, зокрема, відповідність відомостей про речові права на нерухоме майно та їх обтяження, що містяться у Державному реєстрі прав, відомостям, що містяться у поданих/отриманих документах; наявність обтяжень прав на нерухоме майно; обов’язок перевіряти документи на наявність підстав для проведення реєстраційних дій, зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, зупинення державної реєстрації прав, відмови в державній реєстрації прав.

Відповідно до вимог статті 400 ЦПК України, переглядаючи у касаційному порядку судові рішення, суд касаційної інстанції в межах доводів та вимог касаційної скарги, які стали підставою для відкриття касаційного провадження, перевіряє правильність застосування судом першої або апеляційної інстанції норм матеріального чи процесуального права і не може встановлювати або (та) вважати доведеними обставини, що не були встановлені в рішенні чи відкинуті ним, https://cnai.education/blog/index.php?entryid=122752 вирішувати питання про достовірність або недостовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими. Через перешкоди, які чиняться відповідачами, порушується принцип добросусідства і вона позбавлена права користуватися належним їй майном. Це характерно для суб’єктів, які не є орендарями та не знають про її фактичний стан, наприклад банки при кредитуванні, оцінювачі та потенційні інвестори. Це індивідуальний цифровий номер, https://www.srcwb.org/%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%81-%D0%B2%D0%BF-%D0%B2%D1%96%D0%B4-15-11-2023-%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%83-%D1%83-%D1%81%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D1%96-%E2%84%96640-2 що не повторюється. Потенційним покупцем не може бути Російська Федерація або особи, пов’язані з державою-агресором, а саме: – громадяни Російської Федерації, крім тих, що проживають на території публічна кадастрова карта України дивитись 2023 на законних підставах; – юридичні особи, кадастрова карта земельних ділянок 2023 створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації; – юридичні особи, … створені та зареєстровані відповідно до законодавства публічна кадастрова карта України 2023, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером), що має частку в статутному капіталі 10 і більше відсотків, якої є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації, крім того, що проживає на території України на законних підставах, mjeeb.com або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

Для приватного права, з урахуванням принципу розумності, є неприйнятним використання конструкції юридичної особи (зокрема, внесення нерухомості до статутного капіталу юридичної особи, вихід учасника із юридичної особи та отримання при виході), інших правомірних приватно-правових засобів (зокрема, публічна кадастрова карта нова 2023 поділ об`єктів нерухомості) з метою створення видимості добросовісного набуття права власності для унеможливлення застосування віндикаційного позову. Ця норма передбачає вичерпне коло підстав, коли за власником зберігається право на витребування свого майна від добросовісного набувача. Суб’єктом (власником) права державної власності є держава. Під зазначеними вище носіями інформації слід розуміти документи, що містять первинну інформацію про факт державної реєстрації прав та їх обтяжень, наприклад, реєстраційні книги БТІ, поземельні книги. Судове рішення апеляційного суду мотивовано тим, що судом першої інстанції вірно з`ясовано фактичні обставини справи та дана їм належна правова оцінка, а висновки районного суду підтверджуються матеріалами справи та ґрунтуються на нормах законодавства, так як до набрання рішенням суду у справі № 402/124/16-ц законної сили (грудень 2019 року), яке змінило правовий статус сторін, обсяг їх прав та обов`язків, попередній власник земельної ділянки мав право розпоряджатися нею на свій розсуд.