Отже як бачимо Публічна публічна кадастрова карта України дивитись 2023 карата України є досить цікавим та інформативним майданчиком для кожного. В рамках проекту «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» працівники центрів з надання безоплатної правової допомоги пройшли онлайн навчання на тему «Державний земельний кадастр України 2023 кадастр та публічна кадастрова карта України 2023 карта кадастрових номерів 2023» . Сьогодні у рамках проєкту «Програма «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство України» консультує головний спеціаліст Трускавецького бюро правової допомоги Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Кілівнік Софія. Наші чиновники мають унікальне право робити дуже коштовні «подарунки» обраним громадянам шляхом надання земельних ділянок у порядку безоплатної приватизації. Спочатку земля виділяється для дачного кооперативу, і тільки потім всі члени товариства мають право приватизувати свою землю, якщо її розмір не перевищує 0,12 га. Якщо ж приватизація не здійснилася, і член кооперативу помер, то у голови дачного кооперативу потрібно отримати довідку про те, що пайовий внесок за ділянку виплачений повністю. 4 про визнання правочинів недійсними, визнання нерухомого майна об`єктом спільної сумісної власності подружжя задоволено повністю. Що ж стосується ситуацій, коли земля є приватизованою, і попередній власник повністю її оформив в установленому порядку, то в такому випадку успадкування максимально спрощено: зібрали документи – не пізніше шести місяців прийшли до нотаріуса – по закінченню шестимісячного терміну прийшли до нотаріуса повторно – отримали документи на своє ім’я – повноцінно розпоряджатися землею.

Після смерті Спадкоємець звертається до нотаріуса із заповітом, де отримує відмову, оскільки не набув права. Правову оцінку діям нотаріуса може надати тільки суд. Це унікальний номер, який ніколи не повторюється і може бути присвоєний тільки одній земельній ділянці. Якщо коротко розглянути саме поняття кадастрового номера, термін якого застосовується в юридичній практиці України, то це номер, який згідно із Законом України «Про державний земельний кадастр» від 07.07.2011 № 3613-VI (із змінами) присвоюється державним кадастровим реєстратором земельній ділянці, яка сформована як окремий об’єкт на місцевості згідно з технічною документацією. Кадастровий номер земельної ділянки в Україні не є реєстраційним номером об’єкта нерухомості, що побудований (розташований) на цій земельній ділянці. Кадастровий номер зберігається протягом усього часу, поки земельна ділянка існує. А значить, ділянка не внесена до кадастру. Після цього ваша ділянка має кадастровий номер, а ви – можливість проводити з нею будь-які операції. Після чого спадкоємець звертається до суду. Відповідно до статті 1216 ЦК України cпадкуванням є перехід прав та обов’язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців). 1 черга: діти спадкодавця, у тому числі зачаті за життя спадкодавця та народжені після його смерті, той з подружжя, який його пережив, та батьки. Спадкоємці за законом поділяються на декілька черг і кожна з них успадковує майно лише у разі, якщо попередня черга його не успадкувала.

Відповідно до статті 1 Першого протоколу до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод кожна фізична або юридична особа має право мирно володіти своїм майном. Статтею 1236 ЦК України передбачено, що заповідач має право охопити заповітом права та обов`язки, які йому належать на момент складення заповіту, а також ті права та обов`язки, які можуть йому належати у майбутньому. Відповідно до положень статті 1218 ЦК України до складу спадщини входять усі права та обов`язки, що належати спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті. Крок 1: Зверніться до сертифікованого інженера-землевпорядника (знайти їх перелік можна на сайті Держгеокадастру) або до відповідної організації та замовте розробку технічної документації із землеустрою на кожну земельну ділянку. При цьому суди повинні мати на увазі, що власник має право витребувати майно у добросовісного набувача лише у випадках, вичерпний перелік яких наведено в частині першій статті 388 ЦК. Таку заяву може подати як особа самостійно, так й уповноважити на це землевпорядну організацію, однак таке право повинно бути обов’язково погоджено у договорі на розробку проекту землеустрою про відведення земельної ділянки. Як ви переконалися, іноді оформлення земельного паю у спадок може виявитися не дуже простою процедурою, з безліччю підводних каменів.

Як відомо, земельний кадастр України 2023 заповітом є особисте розпорядження фізичної особи на випадок своєї смерті (ст. 1233 ЦК УКраїни). Але, знаючи алгоритм дій, і витративши певний час, ви досягнете своєї мети і станете повноправним спадкоємцем. При цьому державний реєстратор зобов’язаний виконати передбачені законодавством дії з метою перевірки документів та встановлення наявності підстав для проведення реєстраційних дій, зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, відмови в державній реєстрації прав. Адже відповідно до вимог чинного законодавства України кадастровий номер є обов’язковою умовою для здійснення юридичних дій, пов’язаних із земельною ділянкою. Цей документ є важливим для вчинення правочинів із земельною ділянкою (договір купівлі-продaжу, дарувaння, міни, орeнди, спaдкування тощо) і є необхідним при реєстрації земельної ділянки у Державному земельному кадастрі та під час присвоєння кадастрового номера. Всупереч зазначеним вимогам законодавства нерідко виникає ситуація, що державні реєстратори здійснюють державну реєстрацію речових прав та їх обтяжень щодо об’єктів нерухомого майна, які не підлягають державній реєстрації у Державному реєстрі прав, а саме: залізничних колій, кабельних ліній, свердловин, малих архітектурних форм, а також тимчасових некапітальних споруд.