Мені порадили укласти декларацію з Ксенією Цимбал, що ми і зробили. У Мініфіні зазначили, що важливим напрямом є реалізація програми тарифна сітка 2023 медичних працівників гарантій, на яку передбачено 157,3 млрд гривень. Зокрема, передбачено збільшення на 22%, або на 35,8 млрд гривень, до 197,2 млрд гривень. Зокрема, планується забезпечити житлом учасників АТО зі статусом внутрішньо переміщених осіб, на що в проекті бюджету закладено 5,5 млрд грн. Зокрема, співзасновник Українського центру охорони здоров’я Павло Ковтонюк переконаний, що потрібно не фіксувати нижній рівень зарплат медиків, а давати їм більше економічної свободи. Стомлює також те, що не завжди є чистий рушник для лікаря або стілець, щоб присісти і виписати направлення. «Щоб укласти декларацію, спочатку треба вибрати лікаря. Як кажуть у прес-службі НСЗУ, пацієнти можуть вибрати лікаря в будь-якому районі або місті, незалежно від місця проживання або реєстрації. А медична сетра яке відношення має до лікаря? Чоловік без страховки, але в разі потреби звертається до приватної клініки. Мета нашої турботи про літнього чоловіка, який страждає на деменцію, – задовольнити його потреби, але не обмежувати своє власне життя тільки цієї «місією». Квартиру необхідно пристосувати під нічні потреби літньої людини, яка страждає на деменцію. Як пояснюють у НСЗУ, через те, що з початку кампанії було допущено досить багато помилок під час підписання декларацій, www.abc-skincare.com плутанина трапляється.

Чи можна не платити ЄСВ, ПДФО та військовий збір із зарплати під час карантину? Вибирати лікаря можна як у комунальному, так і в приватному медичному закладі, в тому числі, серед лікарів-ФОП. Всім наявним у ФАПах, поліклініках медичним сестрам та фельдшерам вже видали попередження про цю чудову “оптимізацію”, а виглядає вона так: ви працюєте зараз на ставку, а лютого 22 року ми Вас переводимо на 0,5 (або 0,75 – кому як пощастить!), і якщо Ви не пишете заяву на переведення добровільно, тобто не погоджуєтесь з запропонованими умовами, то ми вас звільняємо! А коли у вересні у мене підвищилася температура і погіршився стан, вона спочатку виписала мені лікарняний, дала направлення на тест ПЛР і рентген. Тоді лікар виписала направлення на безкоштовний тест ПЛР, заробітна плата сімейного лікаря 2023 результат виявився позитивним. Про відовідальність недоречно згадувати, але питання – назовіть хоча б один факт, коли лікар відповідав за свої помилки? Стверджувальна відповідь на це питання буде у тому випадку, коли за місяць працівнику не було нараховано виплат зарплатного характеру (зарплати, відпускних, лікарняних тощо).Така картина може бути, зокрема, коли працівник увесь місяця не мав оплачуваних робочих днів з різних причин. При цьому середня зарплата лікарів 2023 лікаря, за словами президента, буде 24 тис. Середня зарплата лікаря при цьому буде вище 22 500 гривень.

У нас, за його словами, так само: “Шкода, що вони їдуть. Але це не значить, що ми залишимось без медиків. Ми повинні конкурувати за хорошого лікаря. Поляки конкурують, запрошуючи українських лікарів. Україна також повинна запрошувати лікарів із сусідніх країн. Це нормально. Утримувати своїх і запрошувати чужих. Найкращі лікарі з Молдови або Білорусі не будуть тут зайвими”. Ще одна проблема полягає в тому, що у лікарів того чи іншого не дуже великого населеного пункту просто досягнутий ліміт пацієнтів. «Стратегія Уряду полягає в зменшенні дефіциту та державного боргу, а також його переформатування з акцентом на внутрішні, а не зовнішні запозичення», – підкреслив Прем’єр-міністр. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Прем’єр-міністр також звернув увагу на важливі соціальні ініціативи, закладені в проекті бюджету. Він також зазначив, що відсьогодні, 1 грудня, мінімальна зарплата медиків 2023 в Україні становить 6500 грн. Технік-конструктор Волинець Лілія Володимирівна, заробітна плата сімейного лікаря 2023 яка працює за основним місцем роботи, протягом березня 2020 року тричі брала відпустку без збереження зарплати за угодою сторін у зв’язку з сімейними обставинами – із 02 по 06 березня (5 к. дн.), із 10 по 13 березня (4 к. дн.) та 16 березня 2020 року (1 к. дн.), а також “карантинну” неоплачувану відпустку – з 17 по 03 квітня (15 к. дн.

З 2 червня 2020 року у мене близько 700 пацієнтів. В першу чергу – медсестра людина, яка працює постійно біля пацієнтів (має постійний контакт з ними)! Жити родичам з людиною з деменцією потрібно, якщо хвороба перейшла в другу або третю стадію і пацієнту необхідний постійний нагляд і турбота. Якщо пацієнту треба направлення, він записується на прийом, в примітці пише, що йому треба, і я або відразу відправляю, або дзвоню і кажу, які аналізи здати перед походом до фахівців. Якщо ж лікар звільнився, в медустанові повинні про це повідомити пацієнтам і запропонувати укласти декларації з тими «сімейниками», у яких є вільні місця. Тобто, якщо напроти прізвища стоїть галочка, то лікар вже набрав граничну кількість пацієнтів, якщо стрілочка вгору – ще ні. Також госпіталізують пацієнтів, у яких COVID-19 виявився на тлі серйозних хронічних захворювань (список таких хвороб є у сімейних лікарів). Також у міністерстві повідомили, що перевірятимуть медустанови – чи платять вони підвищені зарплати і чи не переводять людей примусово на неповний оклад.