Горячая фаза специальной военной операции будет продолжаться до 2024 года. Водночас в українській розвідці вважають, що перелом у війні розпочнеться вже в серпні, а до кінця 2022 року активність бойових дій значно знизиться. РБК-Україна зібрало головні заяви про терміни та сценарії завершення військових дій. «Что говорят карты ТАРО? Таролог Аида Мартиросян в эфире YouTube-шоу «Алена, блин», разложила свои карты и рассказала, что они говорят по поводу российско-украинского конфликта. Росію, на його думку, чекають економічні проблеми уже в 2015 році, а через два роки територія Росії почне розпадатися. Про важкі випробування, які чекають Україну, говорив у своєму останньому інтерв’ю в 2009 році наш земляк мольфар Нечай: пророцтво для України 2023 «Один народ, свій став ворогом між собою, і це третя сторона зробила». Ворожка Калина з с. Верховина теж вважає, що Україна переможе, ncbme.com але це буде іще не скоро. Україна їх відвоює чи Росія наново піде у наступ? За словами радника голови ОП Михайла Подоляка, війна триватиме стільки часу, скільки потрібно Україні для доведення того, що чекає на Україну в 2023 році передбачення Росія має піти з зайнятих територій. А ще говорила, що “сильний дракон захопить людство, три гіганти об’єднаються, у деяких людей будуть червоні гроші”. Той самий Росс ще 2017 пророкував, що путін піде з посади.

Сонце, що з’єднане з Місяцем і Марсом, відкриє нові можливості: або Путін не зможе виконувати свої обов’язки як президент, або в Росії станеться переворот. Але, як показує історія, далеко не всі прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік Глоби збуваються. «Ми можемо почати з того, що перерахуємо варіанти, як вона не повинна закінчитися», – пише в статті для New York Times колишній головний редактор The Jerusalem Post і лауреат Пулітцерівської премії Брет Стівенс. Якщо ж пророцтво для України 2023 буде не настільки райдужним, як чекалося, то завжди можна йому не вірити. Поява смертельного вірусу в Сибіру, який до цього часу був заморожений, але через катастрофічні наслідки глобального потепління “буде вивільнений і може швидко вийти з-під контролю”… Ще вона нібито казала, що 44-й президент США буде темношкірим. Ще згідно з пророцтвом на 2019-й у Європі мав статися економічний колапс. А перуанським шаманам духи сказали, https://usbtp.fr/ що мирний договір підпишуть до серпня 2023. Тарологиня Ірина Клевер також прогнозує перемогу вже цього року. Первые шаги по улучшению отношений с Украиной будут предприняты уже в январе 2023 года. Когда октябрь перейдет в ноябрь, люди начнут видеть результаты своих действий, совершенных в начале года.

На саміті НАТО назвали найкращим способом закінчити війну – допомогти Україні її виграти у військовому розумінні. Очікування України закінчити війну до зими розходяться з прогнозами західних союзників про затяжний конфлікт із Росією. Врешті-решт, один із сайтів чесно пише в кінці кожного з безлічі опублікованих прогнозів, що астрологія та інші віщування не є науками і мають розважальну мету. Глава офісу президента Андрій Єрмак вважає, що завершити активну фазу війни в Україні до зими – життєво необхідно. А в часи перемін, війн, криз інтерес до пророцтв зростає. Відомо, що церква застерігає віруючих від походів до екстрасенсів, ворожок, чаклунів та від читання гороскопів і пророцтв. Це впливає на моральний дух народу, від якого під час війни залежить здатність країни оборонятися. Вона також передбачила, що лікарі знайдуть ліки від раку, а виробництво бензину припиниться, тому що потяги “летять, використовуючи сонячне світло”. Це стане причиною того, що “багато людей почнуть плутати фантазію з реальністю”. Росс прогнозував, що у березні ЗСУ почнуть наступати по всіх напрямках. Прогнози створюють інформаційний шум, “забиваючи” ефір інформацією з нульовою цінністю, в якій губиться те, що нам справді важливо знати.

Тож не дивно, що вони вірять у пророцтва й на 2022 рік. Автор пояснює, що українська перемога може бути двох видів. Астролог считает 2022 год важным поворотным пунктом для мира, причем Плутон сыграет значительную роль в трансформации. Он назвал слишком оптимистичными прогнозы относительного того, что война в Украине 2022 закончится за пару недель. Кроме того, вполне возможно, https://c-online.systems/ что на помощь Киеву придет польская армия. Влад Росс віщує його смерть уже цьогоріч: пізньої весни або раннього літа. Астролог Альбіна Пономаренко, навпаки, вже з 17 березня очікувала подій, які можна назвати переможними. Війна в Україні, розв’язана Росією, триває вже більше п’яти місяців. Швидкий пошук у гуглі прогнозів за останні кілька місяців найпершими видав заголовки на кшталт “Астролог назвав місяць та рік закінчення війни в Україні”. При цьому, мова йде про закінчення гарячої фази. При этом до 2029-2030 годов будет опасность возникновения нового конфликта между Россией и Польшей. С конца октября до середины декабря произойдет переформатирование финансовой системы. Навесні чи до кінця року? Вірити чи не вірити передбаченням екстрасенсів – кожен вирішує сам. Що передбачила Ванга в 2019 році?