Горячая фаза специальной военной операции будет продолжаться до 2024 года. Водночас в українській розвідці вважають, що перелом у війні розпочнеться вже в серпні, а до кінця 2022 року активність бойових дій значно знизиться. РБК-Україна зібрало головні заяви про терміни та сценарії завершення військових дій. «Что говорят карты ТАРО? Таролог Аида Мартиросян в эфире YouTube-шоу «Алена, блин», разложила свои карты и рассказала, что они говорят по поводу российско-украинского конфликта. Росію, на його думку, чекають економічні проблеми уже в 2015 році, а через два роки територія Росії почне розпадатися. Про важкі випробування, які чекають Україну, говорив у своєму останньому інтерв’ю в 2009 році наш земляк мольфар Нечай: «Один народ, свій став ворогом між собою, і це третя сторона зробила». Ворожка Калина з с. Верховина теж вважає, що Україна переможе, але це буде іще не скоро. Україна їх відвоює чи Росія наново піде у наступ? За словами радника голови ОП Михайла Подоляка, війна триватиме стільки часу, скільки потрібно Україні для доведення того, що Росія має піти з зайнятих територій. А ще говорила, що “сильний дракон захопить людство, три гіганти об’єднаються, у деяких людей будуть червоні гроші”. Той самий Росс ще 2017 пророкував, що путін піде з посади.

Сонце, що з’єднане з Місяцем і Марсом, відкриє нові можливості: або Путін не зможе виконувати свої обов’язки як президент, або в Росії станеться переворот. Але, як показує історія, далеко не всі прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсіви Глоби збуваються. «Ми можемо почати з того, що перерахуємо варіанти, як вона не повинна закінчитися», – пише в статті для New York Times колишній головний редактор The Jerusalem Post і лауреат Пулітцерівської премії Брет Стівенс. Якщо ж пророцтво для України 2023 буде не настільки райдужним, як чекалося, то завжди можна йому не вірити. Поява смертельного вірусу в Сибіру, який до цього часу був заморожений, але через катастрофічні наслідки глобального потепління “буде вивільнений і може швидко вийти з-під контролю”… Ще вона нібито казала, що 44-й президент США буде темношкірим. Ще згідно з пророцтвом на 2019-й у Європі мав статися економічний колапс. А перуанським шаманам духи сказали, що мирний договір підпишуть до серпня 2023. Тарологиня Ірина Клевер також свіжі екстрасенси про Україну 2023гнозує перемогу вже цього року. Первые шаги по улучшению отношений с Украиной будут предприняты уже в январе 2023 года. Когда октябрь перейдет в ноябрь, люди начнут видеть результаты своих действий, совершенных в начале года.

На саміті НАТО назвали найкращим способом закінчити війну – допомогти Україні її виграти у військовому розумінні. Очікування України закінчити війну до зими розходяться з прогнозами західних союзників про затяжний конфлікт із Росією. Врешті-решт, один із сайтів чесно пише в кінці кожного з безлічі опублікованих прогнозів, що астрологія та інші віщування не є науками і мають розважальну мету. Глава офісу президента Андрій Єрмак вважає, що завершити активну фазу війни в Україні до зими – життєво необхідно. А в часи перемін, війн, криз інтерес до пророцтв зростає. Відомо, прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів що церква застерігає віруючих від походів до екстрасенсів, ворожок, чаклунів та від читання гороскопів і пророцтв. Це впливає на моральний дух народу, від якого під час війни залежить здатність країни оборонятися. Вона також передбачила, що лікарі знайдуть ліки від раку, а виробництво бензину припиниться, тому що потяги “летять, використовуючи сонячне світло”. Це стане причиною того, що “багато людей почнуть плутати фантазію з реальністю”. Росс прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсівував, що у березні ЗСУ почнуть наступати по всіх напрямках. Прогнози створюють інформаційний шум, “забиваючи” ефір інформацією з нульовою цінністю, в якій губиться те, що нам справді важливо знати.

Тож не дивно, що вони вірять у пророцтва й на 2022 рік. Автор пояснює, що українська перемога може бути двох видів. Астролог считает 2022 год важным поворотным пунктом для мира, причем Плутон сыграет значительную роль в трансформации. Он назвал слишком оптимистичными прогнозы относительного того, что война в Украине 2022 закончится за пару недель. Кроме того, вполне возможно, что на помощь Киеву придет польская армия. Влад Росс віщує його смерть уже цьогоріч: пізньої весни або раннього літа. Астролог Альбіна Пономаренко, навпаки, вже з 17 березня очікувала подій, які можна назвати переможними. Війна в Україні, розв’язана Росією, триває вже більше п’яти місяців. Швидкий пошук у гуглі прогнозів за останні кілька місяців найпершими видав заголовки на кшталт “Астролог назвав місяць та рік закінчення війни в Україні”. При цьому, мова йде про закінчення гарячої фази. При этом до 2029-2030 годов будет опасность возникновения нового конфликта между Россией и Польшей. С конца октября до середины декабря произойдет переформатирование финансовой системы. Навесні чи до кінця року? Вірити чи не вірити передбаченням екстрасенсів – кожен вирішує сам. Що передбачила Ванга в 2019 році?