Став відомим в Україні після того, як 1989 року на першому фестивалі «Червона рута» у Чернівцях мольфар отримав офіційне запрошення від влади забезпечувати гарну погоду впродовж свята. У березні 2010 року Нечай отримав звання Заслуженого працівника культури за понад сорокарічну роботу керівником аматорського ансамблю дримбарів «Струни Черемоша». Його звали Нечай Михайло Михайлович. Однак Нечай заспокоїв, додавши, що це буде тимчасове явище і вже незабаром країна відновиться. Помер Нечай 14 липня 2011 року, причому досить трагічно. Уранці 15 липня 2011 року Нечая було вбито у власному домі. Увечері 15 липня 2011 року працівники Івано-Франківської міліції затримали підозрюваного у вбивстві. Підозрюваного затримали в лісовому масиві біля села Буковця на відстані шести кілометрів від місця скоєння злочину. Відомо, що церква застерігає віруючих від походів до екстрасенсів, ворожок, чаклунів та від читання гороскопів і пророцтв. Про що конкретно йдеться – невідомо, цього карпатський мольфар уточнювати не став. Про Путіна: можливо, вже дозріла змова, реалізація якої, швидше за все, планується на листопад, тоді можливі масові протести і навіть революція. Швидше за все, це станеться ближче до кінця 2017-го. І ось тоді в України з’явиться реальний шанс повністю повернути собі Донбас… Особливо важливим для України він вважає період кінця вересня – час, коли можна вирішити багато конфліктів шляхом діалогу.

При цьому вона вказувала і на критичні періоди в житті країни, chattanooga-music.com однак жодним чином не згадала про січень, а називала «період з кінця квітня і у травні, а також період серпня і початку жовтня». І період – 4 лютого, тобто відкриття Олімпійських ігор в Китаї. Гороскоп для Лева на 2022 рік обіцяє, fecglobal.org що цей період буде досить сприятливим для представників цього знака зодіаку. Цей транзит закінчиться 30 квітня цього року, після чого ми можемо очікувати поступового періоду відновлення ще приблизно такого ж часу. Якщо про те, як астрологи проґавили пандемію, ми писали у попередній статті, то тут згадаємо лише один характерний приклад про Казахстан. Війни вже не буде, будуть лише поодинокі обстріли… Характерно, що прогнози вітчизняних астрологів про Україну скоріш за все будуть більш адекватними і більш наближеними до реальності, ніж передбачення їхніх російських чи європейських колег, які погано розуміють місцеву соціально-економічну чи політичну ситуацію. Про ситуацію на фронтах станом на вечір 7 липня повідомив Генштаб ЗСУ у Facebook, передає Час Пік.

Про ситуацію на фронтах станом на вечір 2 липня повідомив Генштаб ЗСУ у Facebook, передає Час Пік. Про майбутнє людства найкраще написано у Книзі на всі часи – Біблії, проте описані в ній майбутні події стосуються усього людства, а не тільки України. Чому так трапляється, якщо всі вони «читають» ті самі зірки і планети, лишається загадкою. Здавалося би, за два дні до відомих подій зірки мали би попередити пані Тамару, але ні – її прогнози містили лише загальні фрази, що 2022 та 2023 роки – дуже важливі роки для Казахстану («тому що це перехід на нову економічну платформу разом з усім світом»). Що він передрікав, зокрема і на 2023 рік, розповідає telegraf. 10. Березень 2019 (Апостроф): Путін точно не дотягне далі, ніж 2021 рік, тому що «саме королівська комбінація зірок, яка змінює всі тренди – Сатурн і Юпітер входять у зодіакальний знак Водолія, https://www.riformagiustizia.it/community/profile/michaledelargie пов’язаний з Росією, отже, варто очікувати на поворот стратегій, певного вектора розвитку країни». Але хто ж пророцтво про Україну на 2023 рік це знав у грудні 2019 року? «Марс буде проходити по Сонцю, Юпітеру і Меркурію», а це означає, що в другій половині липня може спалахнути «гаряча» війна. «Я не бачу взагалі ніяких військових дій на Донбасі після 2019 року (це все пов’язано з тим, що Плутон проходити по асценденту України)».

«Я бачу щось подібне до палацового перевороту, в ході якого Путін буде повалений. З якого боку б не подивися – астрології, політики, психології, загальнолюдських взаємин – наша велика країна має особливу місію в цьому світі. 15. Січень 2021 (Апостроф TV, РБК.ua): Крим може стати турецьким вже через кілька років, а війна на Донбасі має закінчитися в цьому році («7 років повинна війна тривати та закінчитися рівно через 7 років»). 17. Травень 2021 (Главред): Росія не почне якихось масштабних військових операцій пророцтво про Україну на 2023 рікти України в травні-червні 2021 року, а от у липні-серпні вона може здійснити кидок вглиб української території з двох напрямків. Ця загроза може реалізуватися в липні-серпні цього року. 9. Грудень 2018 (Факти.ua): До президентських виборів в Україні змін чекати не варто, мало того, Путін може визнати незалежність псевдореспублік Донбасу. 5. Серпень 2017 (Факти ICTV): Війна на Донбасі буде стихати, а до наступних виборів у 2018 Путін не дотягне. У 2025 році розпочнеться процвітання України, війна на Донбасі повинна остаточно затихнути в 2019-му, а змова проти президента Росії, можливо, дозріла вже в серпні 2017 року. Також Росс прогнозує, що чекає Україну в 2023 році ситуація на Донбасі практично ніяк не буде змінюватися до 2017 року, web site поки Путіна не повалять.