Перш за все тому, що чекає на Україну в 2023 році передбачення що ми живемо у світі, де постійно відбуваються якісно нові події, не властиві минулому. Наприклад, на межі XX та XXI століть такими явищами були розпад Радянського Союзу і «миттєва» зміна геополітичної рівноваги у світі, бурхливий розвиток інформаційного суспільства. Протягом останніх 10-15 років технологічне передбачення стало обов’язковим інструментом для всіх розвинених країн світу і найавторитетніших міжнародних організацій (Європейського Союзу (ЄС), Організації Об’єднаних Націй з технологічного розвитку – ЮНІДО та ін.) при розв’язанні проблем короткострокового та довгострокового планування і прийнятті стратегічних рішень щодо індустріального та економічного розвитку як окремих країн, так і деяких регіонів світу. Що ж, з перспективи 1950хроків з досвідом 1917-1922 років за плечима складно уявлявся варіант беззбройного отримання Україною незалежності, внаслідок розпаду неспроможного СРСР. По словам Ванги, перед новым 2023 годом будут происходить локальные катаклизмы, которые окажут влияние на мировой уклад. В доме Ванги, в том числе, побывали детский писатель Сергей Михалков, актриса Алла Демидова, артист Вячеслав Тихонов, певец Филипп Киркоров, пресс-секретарь президента РФ Бориса Ельцина Сергей Медведев, поэт Евгений Евтушенко и другие советские знаменитости. У пары дело шло к свадьбе, но из-за смерти мачехи провидице пришлось расстаться с женихом и вернуться к родным, чтобы помогать в воспитании младших братьев и сестры.

Toyota Rumion 2022 Счастье длилось недолго. В 1923-м из-за долгов у отца отобрали участок. Але, з іншого боку, сприйняття актуальної війни, яка, по суті, почалася у 2014 році, як “відкладеної війни за незалежність”, з причини об’єктивної слабкості імперії на початку 1990х, теж уже не надто шокує. Вони прокинулися, коли сонце вже зійшло, але ще було не надто спекотно, щоб не встояти під ним. Ознак вистачає – і активна допомога озброєнням та амуніцією з боку країн Заходу, і не менш активний потік санкцій, який, виглядає, що чекає на Україну в 2023 році передбачення вже набрав власного темпу, перекинувся з рівня держав на рівень приватних підприємств і впливових особистостей та вже якоюсь мірою живе власним життям. Ми все взяли. Я вже виїжджаю, о шостій чекаю тебе під дверима будинку. Природные катаклизмы, которые возникнут в конце 2022-го, будут наказанием за халатное отношение к земным ресурсам. Болгарская ясновидящая Ванга предвидела на долгие годы вперед. Замуж ясновидящая вышла в 31 год, но ее брак нельзя назвать счастливым. Многие хотели не только узнать, как сложится их жизнь, но и выяснить, как обмануть смерть. Ванга отвечала на вопросы каждого, только одного она не могла сказать: как предотвратить смерть и отвести глобальные катастрофы. Так, провидица предрекла смерть Иосифа Сталина, Индиры Ганди и принцессы Дианы, крушение башен-близнецов в результате террористического акта 11 сентября 2001-го, крушение подводной лодки Курск, http://web-eidon.ru/2023/07/09/%d0%b7%d0%bc%d1%96%d0%bd%d0%b8%d0%bb%d0%b8-%d0%b6%d0%b8%d1%82%d1%82%d1%8f-%d1%86%d1%96%d0%bb%d0%be%d0%b3%d0%be-%d1%81%d0%b5%d0%bb%d0%b0 возвращение Крыма в состав России.

Умерла провидица в 1996 году в возрасте 85 лет. Спустя несколько лет после его смерти, провидица усыновила мальчика-сироту, который заменил ей сына. Однако провидица в своих предсказаниях не называла точных дат, поэтому эти события могут произойти позже по времени. Болгарская ясновидящая Ванга, по словам знавших ее, обладала способностями лечить людей, общаться с духами умерших и предсказывать будущее. Болгарская ясновидящая Вангелия Гуштерова, известная как Ванга, родилась на территории современной Республики Северная Македония в 1911 году в городе Струмица. Второй женщиной, встретившейся на пути, оказалась Вангелия. Вангелия была прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсівйдена с засыпанными песком глазами. Малышку приютила соседка. Вернувшись с войны, отец забрал Вангу и вскоре снова женился. Вангу отправили в Сербию в Дом слепых, где она научилась читать по азбуке Брайля, готовить еду и вязать. Ясновидящая увидела, что накануне Нового года мир снова захватит масштабная эпидемия. Марс оставит знак Козерога 8 апреля 2022 года и перейдет в знак Водолея, что поможет разгрузить конфликт и общее обострение. У березні мали б з’явитися сигнали того, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року Путін хоче зупинити війну і готовий відступити. Многое из того, что сказала Ванга, исполнилось. Мене дуже гнітить відчуття, що все, що я роблю, не має жодного сенсу. Пройти цей шлях, за словами старців, українцям допоможе православна віра, яка має об’єднати людей усередині країни, дати втіхи та надію на відновлення всім знедоленим.

Робота з довготермінового передбачення пов’язана з пошуком нових сфер діяльності, в яких Україна має хороші передумови виходу на світові ринки, побудовою сценаріїв проведення повного комплексу заходів, спрямованих на створення конкурентоздатних критичних технологій для цих сфер, наданням необхідного організаційного, наукового, фінансового та інших видів забезпечення. Тому кожна країна і, насамперед Україна приречені розв’язувати проблему свого інноваційного розвитку самостійно. В цілому із застосуванням методу Дельфі було вивчено думку 7000 фахівців із 15 напрямів розвитку економіки Великобританії. З урахуванням складності і суперечливості явищ на шляху перетворення Старого світу на оновлений, найпотужніший континент планети, програма «Європа-2010» грунтується на сукупності так званих макросценаріїв, розроблених із застосуванням методології технологічного передбачення. Як наслідок – результати технологічного передбачення і зроблені висновки пророцтво для України 2023 різних систем будуть принципово різнитися. Наведемо деякі методи, які можуть використовуватися для виконання комплексу робіт з технологічного передбачення. Угорська програма технологічного передбачення напрацьовувалася з метою вироблення стратегії підвищення конкурентоздатності національного сектора економіки на міжнародній арені та покращання якості життя її громадян. 5. Статистичне опрацювання даних опитування з метою синтезу нових результатів. Втім, що чекає на Україну в 2023 році передбачення у тому, що раніше чи пізніше протистояння Росії і вільного світу переросте у відкриту війну, він не сумнівався, про що й написав у листі Ользі Ільків наприкінці зими 1950 року.