що чекає на Україну в 2023 році передбаченняhttps://ava.professorglobal.com.br/blog/index.php?entryid=465.

Avengers endgame IRON MAN Mark 85 MK85 Helmet Є, чому ж немає. Тож чому мені, авторові роману, не дано право на таку реальну фантазію? Глаша мешкала у Москві, вони товаришували вже кілька років, і їхній зв’язок мав виключно інтелектуальний характер. Ми обидвоє були гарячими і молодими, і, якби це не було так боляче, напевне ми протрималися б іще довше – адже, кажуть, в середньому гормональний шлюб триває сім років, тоді як ми вистояли всього два. І Дніпро шепоче мені своїми брижами по воді, і повітря гаряче, як у склодувному цеху, в якому роблять маленькі скляні кораблики і ще менших скляних людей, запускаючи їх по течії, цілими пригорщами розсипаючи їх уздовж берегів. У мене існує стратегічне бачення пророцтво для України 2023 України, яка бачиться мені дуже привабливою з точки зору розвитку й інвестицій. Він планував заїхати до Тоні й Вадіка – Тоню навряд чи вдасться витягти на Бучак, а от Вадік такі затії дуже любив. Навіть більше, в безпросвітні проміжки часу, поки тривало його розлучення з Інессою, Вадік і Тоня стали його підтримкою. Ландоші були його єдиними друзями, окрім Глаші, на яких геть не вплинула його раптова слава й успіх. Ми були невідомо де, ми не знаємо нічого, як це сталося, куди нас закинуло, як пронісся час, цілі роки, десятки літ… Моя люба дівчинко, чи міг я подумати, що твоє місто дасть мені таку радість, як оця хвилина побачення з тобою десь у незнаному для мене Криму?

Вона наче постійно вказує мені на щось, що лежить поза подіями, немовби вона наділена своїм особливим розумом, котрий достатньо тонко знає мене й закапелки моєї натури. Вона вже покурила, тепер сидить на протилежному крилі автомобіля, із розкритими губами. Вигляд у Русича був похмурий: скошений лоб із великою лисиною аж за потилицю, м’ясистий ніс і каламутні очі, прикриті крислатими бровами. Я був тут два роки тому, проте зараз усе змінилося. Це був ранній шлюб, у всіх відношеннях необдуманий. Це доведений факт. Я не хочу копирсатися в минулому. Це буде довга історія. Якщо моє інтерв’ю сьогодні справді було останнім, якщо чекає на Україну в 2023 році передбачення я справді хочу це все залишити в минулому, якщо я справді хочу серйозних, чесних змін – будь ласка, прийми мене. На тлі геополітичної доктрини Російської Гіпербореї, сповідуваної Гуровим, Карманов сприймався як мінімум людиною заблуканою, що чекає на Україну в 2023 році передбачення не виключено, що агентом ЦРУ, а якщо вже закопуватися зовсім глибоко в розмови у курилці – тим самим демонічним «Мармеладным», що його оспівувала співачка Катя Лель і в кому послідовники російського гіперборейства вбачали ніжно-рожеву іпостась Князя Пітьми. Мене вони зустріли холодно, і я впродовж знайомства відчував, як мене зусібіч оцінюють.

Боже, що чекає на Україну в 2023 році передбачення я втомився витягувати кожне слово з неї, але тим більше я відчував, що люблю, по-справжньому люблю її і готовий витягувати з неї ці слова, готовий жертвувати своїм спокоєм, своїм благополуччям, готовий жертвувати заради неї всім. Я відчув, що перебуваю в небезпечній близькості від чужого розуму, і мої таємниці стають помітними так само, як і її. Я написав Глаші, щоб приїжджала першим же поїздом і що я готовий зустріти її хоч би й завтра вранці. Притискаючи (наскільки він міг уявити Глашу) до грудей кота, вона запитувала, чи Федір би не надав їй статус біженки на території його квартири. У той важкий період, два роки тому, вони буквально прийняли його в свою родину – разом вечеряли, разом виходили у кіно, разом курили траву і разом обговорювали, як вони житимуть у цьому світі після 2012-го року, коли, безумовно, має відбутися великий перехід в еру свободи і любові, та якому передуватимуть важкі години війн, епідемій, голоду і мародерства. Федір попросив Аллу, найдосконалішого спеціаліста з візуальних мов, особисто зустріти Мошковіца в аеропорту – їй виділили автомобіль із водієм і відкритий чек на ім’я «Соми», щоби Алла могла супроводжувати гостя до готелю, повозити його перед відкриттям Форуму по Києву і повести на обід в якийсь пристойний ресторан.

Я вже достатньо відчайдушний, щоби наважитись і зазирнути, що там. Річ у тім, що всі вони дуже неясні. Наші плани дуже категоричні. Короткий момент асфіксії в наручниках – публіка з замиранням серця стежить, як черговий коперфілд намагається вилізти зі щільно зачиненої скляної скрині, наповненої водою – і ось, браво! Я починав відчувати брак жіночого тепла й спілкування, тож розмова зі Смирною тільки розпалила мене. Ніхто, крім людини, не порятує її, вона здатна руками терористів розбомбити Севастополь, але тільки вона й зупинить оскаженілу руку бандитів. Попою хіба що, – засміялася вона. Можеш. До входу в Ботсад, – попросила вона. Досі мене гріє наше фото з середини двотисячних – ми шкваримо танґо на якомусь світському балі, я вдягнувся під пірата з підстреленим оком, вона перевдяглася на Хлопчика-мізинчика. Ну, не зараз. Колись, коли ми захочемо. Ну, то у мене є своє прохання. Приймайте нас для проходження служби, як положено за нашою радянською конституцією… Сидіти на капоті автомобіля з цією грубуватою, миловидною мамбо, з якою вони зустрілися на кілька хвилин, щоб ніколи більше не перетнутися, курити сигарети і відчувати, як краплини поту стікають по спині під футболкою – що могло бути кращим подарунком у цей День народження?