Нам треба якісь психотехніки, якісь особливі мови придумувати. Цілого дня було б забагато, хоч якісь справи намічалися. І були слова, які він може повторити хоч зараз, кожне з них, усі разом і всі поокремо. Він сидів за роботою майже до сутінків, забувши про час, про їжу і відпочинок, лише відриваючись на сигарету, і набивав у комп’ютер стратегію їхньої комунікації з громадськістю, описував усі смисли закладені у назві «Сома Інк.». Друге. Застосування методології технологічного передбачення має фокусуватися лише на так званих «критичних» проблемах прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік конкретних установ, організацій, компаній чи країн, тобто прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсів принципово важливих проблемах для стратегій їх розвитку. Сьогодні відомі й інші методи якісного характеру, які тією чи тією мірою можуть використовуватися на окремих етапах передбачення для України на 2023 рік явищ майбутнього. Намагаюся зрозуміти, хто це переді мною – обкурений невдаха чи просвітлений майстер, який на практиці демонструє, що таке справжній дзен? Скажіть, будь ласка, чи не боїтеся вступати в українську політику, якщо вже зараз вам трапилися такі перешкоди як звинувачення в терористичній діяльності? Я вам не верю, – Яна дивилася на мене пронизливо. Эта война потрясла весь мир и я очень верю, что этот кошмар скоро закончится. Вот, приехал с Херсона, брата повидать, нах.

Passenger drones 2022 collection Могу чёто починить, прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік нах. Перший – тут. Вважайте, що він уже готовий до пуску. Чим би це не було – проекцією моїх бажань, контактом з позаземним розумом, трансцендентним діалогом із Зоною – я готовий іти далі. Багато пригод було. І жити не було де, і грошей не було, але якось Бог милував. Одного вечора, це було 15 серпня, у мене почалася спонтанна медитація, а в ній – спонтанна зупинка свідомості. Ви не уявляєте, який це прекрасний майстер! Поява смертельного вірусу в Сибіру, який до цього часу був заморожений, але через катастрофічні наслідки глобального потепління “буде вивільнений і може швидко вийти з-під контролю”… І тут же до Сержа, який стоїть поруч нього в бойовій рубці: – Мені аж млосно зараз стало… Андрон стоїть поруч, задоволено сопе і повторює: «Ну че, нах, спасибо тебе большое, нах, выручил, нах». На порозі стоїть опецькуватий чоловічок у мундирі морського офіцера. На санскриті це капха називається. Космічна свідомість називається. «Я єсьм».

«Я теж дивився цей мультик», web page – запевнив я Вальку, і Валька просяяла. «Я не броюсь, – сказав він мені у машині. За вказівкою Слави Жуковського він знайшов сайт із розкладом найближчої сесії у Психоінженерній гімназії, на яку обіцяли приїзд метрів російської футурології – Сергія й Олени Грозовських: вони мали проводити «знаннєвий реактор» за темою майбутнього України в перспективі психотехнологій. Васіки, приїхавши у мою квартиру, одразу ж привносять із собою відчуття, що моє життя неминуче змінюється, при чому змінюється абсолютно безконтрольно, від чого стає дуже страшно. » – почала одразу ж допитуватися дев’ятилітня Валька, коли ми рушили всім кагалом до мене. Я працювала терапевтом. А потім ми з Васіком стали розбиратися, що не так зі свідомістю у людини, чому вона нещасна. А потім зі мною сталося це. Прани ідуть звідси і звідси по хребту, тут, в голові, відбиваються, а потім збираються в бінду, а там Шива і Шакті зустрічаються і опа – у тебе включається в голові лампочка. Поки тривали ритуали прощання, у голові в нього, практично оголена від звучання, образу і рис, продовжувала битися думка, наче заїжджений куплет пісні: «Так для чого ж все це? Скажу тобі чесно – це були незабутні дні. Але чесно тобі скажу, Фєдю, я сюди тепер не ходок.

Недарма ж цей нещасний барон примчав сюди шукати допомоги в спасінні свого сина-художника. Він обняв свого друга Зігфрида. Але Віруня хотіла тільки одного: дістатися до Сержа, до свого любого «дідуні», щоб він знав, що молоді серця не пригасли в спокої, polackalkudumbam.com не зачерствіли в байдужості. Це я не хвалюся, а констатую печальні факти, так би мовити, просто, щоб ти розумів, що я трохи пожив, так би мовити, на світі. О, так ти в Гурова навчався? І ти стаєш просвітленим. Ось це дзен, Федю, ти розумієш? Машка – це вже моя четверта дружина, щоб ти розумів. Однак задля того, щоб зробити цей розвиток можливим, необхідна політична воля, оскільки справа заторкує глибинні економічні перетворення і різкий науковий стрибок. Коли ми думаємо, то створюємо цей світ і заступаємо собі тамтой. Я відчуваю, що потрапляю в інший простір, в інший світ. Я відчуваю, що Зона підіслала мені нарешті справді мою хвилю, в якій на кожному кроці впізнаю себе – і тепер я втішений, що мені залишаться просто віддатися їй, щоб вона мене несла – туди, де перемога, де вершини ще незвіданого нового.