8 за замовленням позивача виготовлено Проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки, який після погодження та отримання позитивного висновку обов`язкової державної експертизи землевпорядної документації, затверджено відповідно до вимог чинного законодавства (висновок про погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки від 19.09.2016 №958/41-16). Тобто графічні матеріали, які додаються до клопотання, повинні бути такими, обсяг даних яких дозволяє чітко ідентифікувати бажане місце розташування земельної ділянки щодо інших землевласників та землекористувачів, а бажана земельна ділянка має бути максимально конкретизованою, https://yachay.unat.edu.pe/blog/index.php?entryid=434587 що давало б можливість відповідачу насамперед встановити зазначене місце розташування, перевірити відповідність місця розташування земельної ділянки вимогам законів та у передбачених земельним законодавством випадках надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо чітко визначеної ділянки. Публічна публічна кадастрова карта України дивитись 2023 карта кадастрових номерів 2023 працює в онлайн режимі і має вигляд інтерактивної карти супутник 2023 Кадастрова карта України з безліччю шарів, якими можна управляти (прибираючи відповідний значок з назви «шар карти» у спливаючому вікні правого верхнього кута). Масштабування. Її – як і будь-яку карту Google, Яндекс тощо – можна збільшувати і зменшувати.
36. Особливості та обмеження перевірок визначені у Законі України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» не відносяться до перевірок земель Держгеокадастром та його територіальними органами, кадастрова карта земельних ділянок 2023 оскільки такі обмеження стосуються лише до застосування Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності». Встановлення такого земельного сервітуту позбавляє власника земельної ділянки використання ділянки за цільовим призначенням; вимоги та умови позивачки щодо встановлення сервітуту є неприйнятними, оскільки не було згадано про можливість обсудити порядок і розміри відшкодування відповідачам можливих збитків, а також сплати земельного податку; позивачка не довела, що не може захистити своє право будь-яким способом. Витяг з Державного реєстру прав про проведену державну реєстрацію прав за бажанням заявника може бути наданий державним реєстратором у паперовій формі з урахуванням строку державної реєстрації, за який сплачено адміністративний збір, шляхом друку за допомогою програмних засобів ведення Державного реєстру прав на аркушах паперу форматом А4 (210 x 297 міліметрів) без використання спеціальних бланків, з проставленням підпису та печатки державного реєстратора. 11. Позивач у касаційній скарзі вказує на те, що суди першої та апеляційної інстанцій безпідставно відхилили доводи про розповсюдження дії Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» на спірні правовідносини, і незважаючи на використання відповідачем під час проведення оскаржуваного позапланової перевірки норм цього Закону прийшли до передчасного висновку про відсутність підстав для задоволення позовних вимог, чим неправильно застосували норми матеріального права (незастосування норм Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», які підлягали застосуванню до спірних правовідносин) та порушив ст. 236, 242 Кодексу адміністративного судочинства України.
39. Враховуючи те, що норми Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» стосуються безпосередньо сфери господарської діяльності суб`єктів господарювання та не стосуються перевірок земельних ділянок, кадастрова карта земельних ділянок 2023 Суд зазначає, що на спірні правовідносини розповсюджуються норми Закону України «Про державний контроль за використанням та охороною земель», а, відтак, посилання позивача на Закон України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» є безпідставним. № 545/1100/20) підтверджено правову позицію прокурора щодо повернення земельних ділянок, які розташовані в заплаві річки Коломак, у власність держави в особі ГУ Держгеокадастру в Полтавській області. У Законі № 1666-VIII від 06.10.2016 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності» «підсилено імператив» такого обов’язку. Відповідно до положень статті 401 ЦК України право користування чужим майном (сервітут) може бути встановлене щодо земельної ділянки, інших природних ресурсів (земельний сервітут) або іншого нерухомого майна для задоволення потреб інших осіб, які не можуть бути задоволені іншим способом. Зокрема, помічено, що в ряді випадків дані можуть бути застарілими чи некоректними щодо вказаних форм власності на конкретну ділянку; а ще кадастр і реєстр нерухомості мають різні бази, тому їх відомості можуть не співпадати.
У разі виявлення під час розгляду скарг, поданих відповідно до Закону України «Про звернення громадян», і обґрунтованих подань територіальних органів Мін’юсту чи моніторингу реєстраційних дій у реєстрах порушень порядку державної реєстрації контроль здійснюється шляхом проведення камеральної перевірки державних реєстраторів чи суб’єктів державної реєстрації з прийняттям обов’язкових до виконання рішень, передбачених Законами. У разі зміни ідентифікаційних даних суб’єкта права, визначення часток у праві спільної власності чи їх зміни, зміни суб’єкта управління об’єктами державної власності, кадастрова карта земельних ділянок 2023 відомостей про об’єкт нерухомого майна, у тому числі зміни його технічних характеристик, виявлення технічної помилки в записах Державного реєстру прав чи документах, виданих за допомогою програмних засобів ведення цього реєстру (описка, друкарська, граматична, арифметична чи інша помилка), за заявою власника чи іншого правонабувача, обтяжувача, а також у випадку, передбаченому підпунктом «в» пункту 2 частини шостої статті 37 Закону, вносяться зміни до записів Державного реєстру прав. 1) власники земельних ділянок можуть подивитися інформацію про осіб, які переглядали відомості Державного земельного кадастру про право власності та речового права на їхню земельну ділянку. 1. З’ясуйте інформацію про право власності та речові права на земельну ділянку на вебпорталі Держгеокадастру.