Та вже давно складається враження, що в Україні не службу створили для обслуговування земельного кадастру, а кадастр існує для обслуговування служби. «Погоджень» документації із землеустрою в цьому законі немає, але на практиці без «одобрямсу» від купи чиновників затвердити документацію та внести відомості про ділянку до земельного кадастру вам банально не дадуть. Якщо ж кадастровий номер є (визначений), але не призначений – тобто, документ про визначення номера конкретної ділянки є, а на ПКК земельна ділянка не відображена – вона реєструється в Державному земельному кадастрі на підставі письмового звернення замовника документації із землеустрою, якою було визначено кадастровий номер земельної ділянки, без подання електронного документа, якщо така документація затверджена в установленому законом порядку до 1 січня 2013 року. Учасники справи мають рівні права щодо подання доказів, їх дослідження та доведення перед судом їх переконливості. Підставою для відмови у здійсненні державної реєстрації земельної ділянки є: розташування земельної ділянки на території дії повноважень іншого Державного кадастрового реєстратора; подання заявником документів, передбачених частиною четвертою цієї статті, не в повному обсязі; невідповідність поданих документів вимогам законодавства; знаходження в межах земельної ділянки, яку передбачається зареєструвати, іншої земельної ділянки або її частини. Відповідно, мешканці місцевих сіл, котрі проживають на цій території і, цілком природньо, хотіли б самі працювати на цій землі або випасати худобу на громадських пасовищах, залишаються «з носом», а спритні ділки де-факто використовують безоплатну приватизацію як прекрасний інструмент задля захоплення значних земельних масивів.

І це цілком нормально, зважаючи на відсутність реальної практики такого процесу та важливість землі як активу для агробізнесу, землевласників, а в майбутньому і нових учасників ринку – інвесторів, xpendx.com банків. Доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи (частина перша статті 76 ЦПК України). І, найголовніше, зловживань при цьому вистачає – «добрі люди» просять учасників АТО за винагороду у декілька сотень американських президентів написати заяву на безоплатну приватизацію ділянки та доручення на подальше розпорядження одержаною землею, а після отримання ділянки вона одразу перепродається (мораторій, до речі, на такі ділянки не поширюється). Уряд навіть вирішив трохи допомогти Держгеокадастру у благородній справі «відфутболювання» непотрібних громадян, а тому позаминулого року затвердив документ зі складною назвою: публічна кадастрова карта нова 2023 «Стратегія удосконалення механізму управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними», якою запровадив додаткові обмеження на безоплатну приватизацію земель: ввів якісь незрозумілі «квоти» щодо площі земель, які можна приватизувати; порушив рівність громадян перед законом, виділивши тих, на кого «квоти» не поширюються; «заборонив» надавати ділянки під городництво без аукціону, хоча законодавство прямо вказує, що аукціони при наданні громадянинові городу не проводяться тощо.

Андрій Мартин: Уряд дійсно вважає проведення земельних торгів одним зі своїх найбільших реформаторських досягнень. Таким чином, усі ці «погодження» вже давно є чистим волюнтаризмом, що часто межує зі зловживанням повноваженнями. Таким чином, цей «пілотний проект» дуже добре показав те, що всі й так давно знали – Держгеокадастр не навчив власних працівників за однаковими критеріями та компетентно перевіряти ідентичні за змістом проекти. Якщо ви розішлете ідентичні за змістом проекти відведення на десяток сусідніх земельних ділянок на «екстериторіальне» погодження експертів Держгеокадастру, то результат вас дуже здивує – якісь із проектів будуть погоджені, а якісь – ні, водночас комплекти «зауважень», які придумають різні «експерти», можуть суттєво відрізнятися. Твердження заявника про те, що суди взагалі не з`ясували, чи була спірна земельна ділянка самовільно зайнята або яка саме частина земельної ділянки була зайнята і ким, касаційний суд відхиляє, оскільки такі доводи спростовуються змістом оскаржуваних судових рішень. 12 травня 2020 року позивачу стало відомо, що її земельну ділянку самовільно зайнято ФГ «Агро Проялс». Після введення необхідних даних на Кадастровій карті відобразиться карта кадастрових номерів 2023 населеного пункту та прилеглої до нього території, на якій необхідно вручну шукати потрібну земельну ділянку. Публичная кадастрова карта земельних ділянок 2023я карта Украины содержит основные данные об участках которые были включены в украинский земельный кадастр. Всё это хорошо, но нужно понимать, что Государственный земельный кадастр (кадастрова карта земельних ділянок 2023) Украины на данном этапе своей работы активно наполняется информацией, модернизируется, решает большое количество технологических задач и именно поэтому на публичной кадастровой карте Украины встречаются ошибки и различные несоответствия.

Украины. Слой создан на основании открытых данных международного веб-картографического проекта OpenStreetMap, слой редактируется, обновляется, дополняется и поддерживается администратором Государственного земельного кадастра. Андрій Мартин: Ведення Державного земельного кадастру є надзвичайно важливою функцією відомства. Посилання відповідача на неотримання акта перевірки дотримання вимог земельного законодавства щодо об`єкту – земельної ділянки від 12 жовтня 2020 року № 576-ДК/626/АП/09/01/-20 не приймаються, оскільки проведена перевірка не стосується відповідача як юридичної особи-господарюючого суб`єкта, а отже не може спричинити порушення його прав або інтересів. Відповідно до частини восьмої статті 18, частини першої статті 25 Закону проведення реєстраційних дій зупиняється на підставі рішення суду про заборону вчинення реєстраційних дій, що набрало законної сили, публічна кадастрова карта України Як знайти вільну ділянку 2023 або на підставі заяви власника об’єкта нерухомого майна про заборону вчинення реєстраційних дій щодо власного об’єкта нерухомого майна. 1 Порушення вимог частини другої статті 25 Закону1 щодо обов’язку долучення електронних копій документів (сканкопій), виготовлення сканкопій до завершення реєстраційної дії, https://optimiserenergy.com/forums/users/lestertuttle775/ долучення чітких сканкопій. Адже процедурою безоплатної приватизації земельних ділянок, яка описана у статті 118 Земельного кодексу України, формально може скористатися будь-який громадянин України.