За повідомленням глави Державного агентства земельних ресурсів Сергія Тимченка, кадастрова карта кадастрових номерів 2023 України містить великий інформаційний обсяг. Розпочнемо з того, що з 2013 року відомості про земельні ділянки, що містяться в Державному земельному кадастрі, є відкриті та опубліковані в інтернеті шляхом створення інформаційного порталу – Публічна публічна кадастрова карта України Як знайти вільну ділянку 2023 карта (ПКК). 2 , про витребування земельної ділянки, мотивуючи свої вимоги тим, що на підставі договору купівлі-продажу від 10 вересня 2007 року, посвідченого приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Бойко О. Судом апеляційної інстанції не враховано, що згідно із пунктом «а» частини другої статті 126 ЗК України (в редакції від 01 травня 2009 року) право власності на земельну ділянку, набуту у власність із земель приватної власності без зміни її меж, цільового призначення посвідчується цивільно-правовою угодою щодо відчуження земельної ділянки, укладеної в порядку, встановленому законом, у разі набуття права власності на земельну ділянку за такою угодою. І тільки після цього ця документація ретельно вивчається і приймається одне з можливих рішень про затвердження її і передачу земельної ділянки у власність. Врешті-решт, коли після снігопаду треба почистити дорогу до школи, місцевий фермер її почистить, бо він тут живе і в цю школу ходять його діти. Відповідно до абз.1 ч.7 ст.118 ЗК відповідний орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених ст.122 цього кодексу, розглядає клопотання у місячний строк і дає дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або надає мотивовану відмову у його наданні.

За наявною у позивача інформацією після реєстрації права власності на земельні ділянки за ТОВ «ЛІК ОМ» (в подальшому назву цього товариства змінено на ТОВ «Пледон Райз») спірне нерухоме майно перейшло у власність ТОВ «Оілтекс». Кадастровий номер ділянки землі – це індивідуальна, що не повторюється на всій території нашої країни, послідовність знаків і цифр, що присвоюється певній земельній ділянці під час її реєстрації і зберігається за даною ділянкою протягом усього часу її існування. Роз`яснено позивачу про наявність у нього права протягом десяти днів з дня отримання ним постанови апеляційного суду звернутися до суду із заявою про направлення справи за встановленою юрисдикцією. Такі пошуки не фіксуються в операціях із заявою та відповідно не відображаються як виконані під час перевірки реєстраційних дій. 4 , як учасником ТОВ «Оілтекс», укладено акт приймання-передачі та грошової оцінки нерухомого майна, що вноситься до статутного капіталу ТОВ «Оілтекс», відповідно до якого ТОВ «ЛІК ОМ» передало до статутного капіталу ТОВ «Оілтекс» належні йому земельні ділянки. Відповідно до ч. 7 ст. 118 Земельного кодексу України, відповідний орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу, розглядає клопотання у місячний строк і дає дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або надає мотивовану відмову у його наданні.

Крім того повідомляю, що ці земельні ділянки належали Склодзеркальному заводу на праві постійного користування, публічна кадастрова карта України дивитись 2023 який дав згоду на їх вилучення та передачу у власність окремим громадянам. Підставою набуття у власність ТОВ «ЛІК ОМ» спірної земельної ділянки зазначено акт приймання-передачі майна, яке вносить учасник до статутного капіталу ТОВ «ЛІК ОМ», серія та номер б/н, виданий 17 жовтня 2016 року, видавник: ТОВ «ЛІК ОМ», протокол загальних зборів учасників, серія та номер: 17/10/2016, виданий 17 жовтня 2016 року, видавник ТОВ «ЛІК ОМ». 3 надав позивачу копію акта приймання-передачі майна, яке вносить учасник до статутного капіталу ТОВ «ЛІК ОМ», від 17 жовтня 2016 року. 3 (директором та учасником ТОВ «ЛІК ОМ) позивачу стало відомо, tienda.welten.cl що вказані земельні ділянки дружині вже не належать, оскільки їх передано до ТОВ «ЛІК ОМ», але наразі їх актуальним власником є ТОВ «Оілтекс». Земля, як основне національне багатство України (стаття 14 Конституції України) має величезну специфіку, публічна кадастрова карта України дивитись 2023 оскільки є одночасно і територіальним базисом, і природним ресурсом, і основним засобом виробництва (стаття 5 Земельного кодексу України). Стаття 41 Конституції України наголошує, що кожен має право володіти, публічна кадастрова карта України дивитись 2023 користуватися і розпоряджатися своєю власністю.

З аналізу вказаних норм убачається, що Держгеокадастр за результатами розгляду заяви про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою має право вчинити лише такі дії: надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або надати мотивовану відмову у його наданні з підстав, які прямо передбачені ст.118 ЗК. 7 щодо виконання робіт із землеустрою по встановленню (відновленню) меж вказаної земельної ділянки в натурі. За таких обставин апеляційний суд обґрунтовано дійшов висновку щодо правомірності відмови відповідача у внесенні відомостей (змін до них) до Державного земельного кадастру та прийняв рішення про відмову у задоволенні позовних вимог в цій частині. Если вы столкнулись с данной проблемой, не расстраивайтесь, советуем ознакомиться с информацией в статье “кадастровый номер земельного участка”. Вимоги до змісту, структури і технічних характеристик електронного документа визначаються Порядком ведення Державного земельного земельний кадастр України 2023у. 5 , а справу у цій частині передати на новий розгляд до суду апеляційної інстанції. За змістом частини третьої статті 401 ЦПК України суд касаційної інстанції залишає касаційну скаргу без задоволення, а рішення без змін, якщо відсутні підстави для скасування судового рішення. Відповідно до вимог статті 400 ЦПК України, переглядаючи у касаційному порядку судові рішення, суд касаційної інстанції в межах доводів та вимог касаційної скарги, які стали підставою для відкриття касаційного провадження, перевіряє правильність застосування судом першої або апеляційної інстанції норм матеріального чи процесуального права і не може встановлювати або (та) вважати доведеними обставини, що не були встановлені в рішенні чи відкинуті ним, вирішувати питання про достовірність або недостовірність того чи іншого доказу, про перевагу одних доказів над іншими.