cheerful young woman in decorative new year eyeglasses embracing cat 32,0 млн грн, з яких погашено – 25,9 млн грн. Римарській, 23Б – 14,5 млн грн, благоустрій території та реконструкція пішохідного мосту по узвозу Клочківському – 23,8 млн грн, реконструкцію об’єктів Саржиного Яру – 2,6 млн грн, реставраційний ремонт ККЗ «Україна» – 22,5 млн грн тощо. 1 декабря – 5250 грн. Отже, особа, яка обліковується в ДФС як платник єдиного внеску, зобов’язана щокварталу сплачувати єдиний внесок у розмірі не меншому ніж 819,06 грн. Козацькі полковники жартували: «цар скоріше не повірить ангелові, ніж Мазепі». В етнічному відношенні Хазарський каганат був зв’язаний з євреями Близького Сходу і середземноморської діаспори виплата при народженні другої дитини 2023близно так, як держава Володимира – із греками Візантії, що дали йому «грецьку віру». Якби Хмельницький дав усім селянам волю (а йому б не дозволили цього зробити в першу чергу козаки), він був би найвидатнішим соціальним реформатором свого століття. Усно ж Хмельницький додав послам: «Я тепер єдиновладець і самодержець руський. Відповідно до статті 56 Закону України “Про Державний бюджет України на 2007 рік” у 2007 році допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку здійснюється за рахунок коштів відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у розмірі, що дорівнює різниці між 50 відсотками прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, та середньомісячним сукупним доходом сімї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше 90 гривень для незастрахованих осіб та не менше 23 відсотків прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, для застрахованих осіб.

Для призначення грошової допомоги на догляд подаються такі документи відповідним органам соціального захисту населення: заява; документ, що посвідчує особу; довідка про склад сім’ї із зазначенням прізвищ, імен та по батькові, родинних зв’язків членів сім’ї; довідки про доходи кожного члена сім’ї; висновок лікарської комісії медичного закладу щодо необхідності постійного стороннього догляду за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу; довідки про наявність і розміри земельних ділянок, виділених для ведення особистого підсобного господарства, городництва, сінокосіння, випасання худоби, та земельної частки, виділеної унаслідок розпаювання землі. А хіба був «шукачем пригод» відважний поручник Василь Мирович, який сплатив головою за те, що намагався скинути Катерину і звести на престол шлісельбургського в’язня Івана Антоновича? Аліменти – це обов’язок утримувати родича, який потребує допомоги, іншим родичем, у випадках, встановлених чинним законодавством. Як кріпак, який став своїм у мистецькому світі, він мав ширший діапазон соціальних переживань, драматичнішу біографію і складніший духовний світ; як талановитий і пристрасний живописець, він мав додаткове джерело мистецьких імпульсів. Не скасовуючи кріпосного права як інституту, він зробив вільними величезну кількість конкретних людей.

Орест Субтельний пише: «Можливо, Хмельницький, багато хто з його полковників і реєстрових козаків хотіли покращити долю селянства, але й у думках не мали повного скасування кріпосного права. Для козацької еліти, не виключаючи і гетьмана, будь-яке зазіхання на інститут кріпосного права означало б підрив системи, у якій вони самі посідали вигідне і почесне місце». Не тільки як фаворит Катерини ввійшов в історію граф Завадовський, він став пізніше міністром освіти, заснував університети в Харкові, Казані і Дерпті, показав себе справжнім просвітителем, відкрив сотні шкіл і училищ, https://myeclass.academy/blog/index.php?entryid=1003566 Головний педагогічний інститут. У Московській Русі того часу практично не було людей, виплата при народженні другої дитини 2023 що одержали освіту за кордоном, а за рубіж їздили тільки дипломати, web site духовні особи і купці – що сильно нагадує Радянський Союз. Серед нащадків Ярослава ми бачимо видатних князів Галичини Ярослава Осмомисла (тобто Восьмирозумного, якщо тільки це не описка в літопису – деякі історики впевнені, що так воно і є), Мстислава Удалого, Романа Великого, Данила Галицького. Допомога на дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням і є вихованцями дитячих навчальних закладів, що фінансуються не за рахунок бюджетних коштів, призначається на загальних підставах. Допомога при усиновленні дитини призначається на кожну дитину у розмірі та в порядку, що встановлені для виплати на другу дитину 2023 при народженні допомоги при народженні першої дитини, на дату набрання законної сили рішенням про усиновлення.

Ця допомога призначається відповідно до закону «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» та Постанови Кабінету міністрів України від 24 лютого 2003 р. N 250 «Про затвердження Порядку призначення і виплати на другу дитину 2023 при народженні державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям». Відповідно до оцінок цієї «Книги», ВВП України складав у 2000 році 189,4 млрд доларів або 3850 доларів на душу населення, Росії – відповідно 1120 млрд і 7700 доларів. За його участі укладено кілька мирних договорів і договір про визнання Туреччиною приєднання до Росії Таврії і Криму. Він не визнавав прав Катерини на престол і його не злякали каземати Ревельскої фортеці. Він почав своє гетьманство із скасування митниць на малоросійських кордонах, upstixapp.com і його епоху історики звуть «золотою осінню Гетьманщини». Але водночас захоплює його і світ поезії. До того, як стати імператрицею, Катерина, якій загрожувала висилка за кордон, не раз користувалася його заступництвом. До моменту розпаду Радянського Союзу Російська Федерація (взята окремо) забезпечувала 12% світового виробництва нафти, 13% – рідкісних і кольорових металів, 16% – калійних солей, 28% – природного газу, 55% апатитів і т. д.; російський експорт на 80% складався з продукції видобувних галузей або первинно перероблених корисних копалин.