Чим приваблива професійна автоемаль в балончиках?

Лакофарбове покриття автомобіля з віком тьмяніє, піддається мікропошкодженням або, на жаль, механічним пошкодженням – потертості, глибокій подряпині або удару. Вибрати ідеальний колір фарби для ремонту може бути складно, оскільки різниця в кольорі між новою і старою фарбою буде помітна навіть після того, як фарба буде нанесена. При фарбуванні автомобіля найкращих результатів можна досягти навіть використовуючи автоемаль в балончиках. Як вибрати професійну автомобільну фарбу і що можна зробити, щоб мінімізувати появу пошкоджень на лакофарбовому покритті?

Фарбування автомобіля з балончика

Чи можна пофарбувати автомобіль аерозольним балончиком? Звісно, можна! Особливо якщо використовувати професійну автоемаль в балончиках. При цьому для нанесення фарби з аерозоля на кузов автомобіля вам не знадобиться фарборозпилювач, оскільки вона забезпечує такий самий рівень міцності та надійності, як і двокомпонентне покриття. Завдяки двокомпонентній системі, автомобільна фарба та розчинник поєднуються в одній ємності.

Професійна фарба в балончиках досить часто використовується для ремонта кузова автомобіля. Цей метод фарбування є чудовою альтернативою нанесенню фарби за допомогою HVLP-пістолета та всіх його допоміжних компонентів. Аерозольна автоемаль в балончику розроблена спеціально під код фарби вашої автівки.

Як підібрати автоемаль в балончику

Ремонт лакофарбового покриття https://cripo.com.ua/news/society/gyd-avtolyubytelya-pokraska-povrezhdenyj-lkp-avtomobylya-kraskoj-yz-ballonchyka/ повинен бути, перш за все, непомітним, тому так важливо правильно підібрати колір фарби для автомобіля. Коли ми говоримо про вибір автомобільної фарби, ми маємо на увазі наявність зразка, яким зазвичай є кришка паливного бака або інший компонент кузова (рідше). Кажуть, що фахівець (колорист) – це той, хто підфарбовує фарбу.

Підібрати автоемаль для автомобіля можна наступним чином:

  • за кодом фарби, наприклад, la7w або lc9x для автомобілів VW;
  • за назвою фарби, наприклад, Metro Blue або Starsilber III для Opel;
  • по 17-значному VIN-коду.

Перш за все, вам потрібно прочитати заводське позначення кольору виробничої фарби з заводської таблички. Наступним кроком є створення ідеальної суміші на основі базового покриття, яка потім індивідуально коригується полірувальником відповідно до автомобіля.

Фарба підбирається до суміші в першу чергу на основі її складу. Тільки фарби на основі ідентичних пігментів мають шанс зберегти ідентичний колір, що пов’язано з адитивними та субтрактивними ефектами кольорів.

Слід врахувати, що після висихання металізована фарба стане світлішою, а неметалізована – темнішою. У випадку металізованого та перламутрового лакофарбового покриття особливо важливо, щоб фарба рівномірно відбивала сонячні промені та мала однаковий вигляд незалежно від кута огляду. З цієї причини безпечніше довірити ремонт фарби професіоналам.

Фарбування автомобіля з балончика є альтернативою професійному фарбуванню кузова.

Ремонт фарби. Як вибрати правильний колір фарби?

Фарбування автомобіля лакофарбовими матеріалами передбачає нанесення трьох шарів на поверхню кузова.

  • Перший – ґрунтовка, яка покращує адгезію фарби та має антикорозійний ефект.
  • Наступний шар – автоемаль, що відповідає за колір.
  • Останній шар – автолак, глянцевий або матовий.

При правильному виборі автомобільної фарби можна досягти задовільного декоративного ефекту. Хороший майстер гарантує, що ремонтне покриття матиме такі ж захисні та декоративні властивості, як і оригінальне виробниче покриття.

Як виглядає ремонт лакофарбового покриття в сервісі?

Ремонт лакофарбового покриття необхідний, коли автомобіль пошкоджений або потрапив в аварію. Дефекти лакофарбового покриття – це не лише естетична проблема. Вони також можуть сприяти корозії, яка розвивається занадто швидко.

Надійний автосервіс – запорука успішного фарбування. Хороший майстер спочатку:

  • видалить старий шар фарби за допомогою професійних абразивних інструментів,
  • після цього кузов ретельно очищається і знежирюється, зазвичай з використанням розчинника та антисилікону,
  • потім на підготовлену поверхню наноситься ґрунтовка, а після вирівнювання і шліфування наждачним папером на водній основі або полірувальною машиною наноситься базове покриття,
  • в кінці наноситься глянцевий прозорий шар і кузов полірується легкою абразивною пастою.

Фарба наноситься за допомогою дисперсійного пістолета з відповідними насадками. Фарбування автомобіля – непросте завдання, що вимагає великих знань і точності.