Choose from a curated selection of tree photos. Always free on Unsplash. Відомий астролог Павло Глоба ще в 2010 році передбачив, https://green-bag.at/blog/%D0%BC%D0%B0%D0%BA%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%B9-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%BD%D0%BE%D0%B7-%D1%8F%D0%BA%D0%BE%D1%8E-%D0%B1%D1%83%D0%B4%D0%B5-%D0%B5/ що до 2014 року в Україні будуть існувати де-факто дві не залежні одна від одної адміністрації при збереженні формальної цілісності території – приблизно в тому ж форматі, що сьогодні в Молдові. Про швидке завершення збройного конфлікту в Україні говорить одеський нумеролог Марсель Камалетдінов. Про це астролог повідомив в особистому блозі на платформі Youtobe. І це не рахуючи кібервійни проти Естонії, вбивств на британській землі, збиття рейсу MH17 чи знищення Грозного. Отже, чи варто вірити прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсівам окультистів щодо війни? Про шанс для України говорив Шатилович, а про величезний шанс закінчення війни дипломатичними методами – Людмила Хомутовська. Сегодняшние события в будущем дадут шанс на объединение народов в мире – как бы фантастично это не звучало. При цьому інопланетні істоти можуть навіть взяти в полон землян. Причина, чому Путін досі не застосував тактичну ядерну зброю в цій війні, полягає не в моральних докорах, які можуть зникнути, якщо він відчує себе загнаним у кут.

Top Nine -2020 2020 2021 2d 8marth animals bat character color coronavirus doctors girl hand illustration love nature newyear plant sport tree uiuxdesign «Все частіше будете ви зустрічати людей, прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік які очі мають, та не бачать, вуха мають, kamilcatering.com та не чують… Список можна продовжити. Автор петиції цитував Сергія Капіцу: “Якщо ви продовжуватимете таку політику, то отримаєте країну дурнів. Багато прикладів поширення пропагандистських меседжів астрологами (і Олексієм Арестовичем) можна побачити й тут. Особливо важливим для України він вважає період кінця вересня – час, коли можна вирішити багато конфліктів шляхом діалогу. Тобто Путін потрапить у бункер, де він залишиться надовго. Так, канцлер Німеччини Олаф Шольц висловив думку, що чекає на Україну в 2023 році передбачення конфлікт не закінчиться, допоки Путін не визнає свою “колосальну помилку”. Зараз легко забути, що минулорічне вторгнення було третім випадком, коли Владімір Путін розпочав загарбницьку війну з метою залякування і анексії проти своїх сусідів. Дмитро Уранус сказав, що кінець лютого буде складним для України. Можливо, це буде потоплення Чорноморського флоту Росії або якась інша кінетична, але неядерна відповідь НАТО. За словами астролога, як тільки президент Росії помре, на Донбасі настане мир, бо російські війська повернуться додому. Остаточну ж перемогу він прогнозує у травні – хоча важко уявити, як її забезпечать перемовини з Росією. На його думку, майбутнє сьогоднішньої України – «Борисфена» -французький провидець описав лише у двох катренах: перша згадка стосується аварії на Чонобильській АЕС в 1986 році, друга – долі України в 23-му столітті, коли на українських теренах виникне нова світова релігія, формування якої розпочате в 998 році – як відомо, час хрещення Русі.

Карпатський провидець наголосив, що Зеленського українці переоберуть на другий термін. За словами радника голови ОП Михайла Подоляка, війна триватиме стільки часу, скільки потрібно Україні для доведення того, що Росія має піти з зайнятих територій. Таролог Макс Гордєєв наприкінці грудня прогнозував, що енергопостачання в Україні стабілізується аж у червні, бо нам “щось обіцяють, що кажуть екстрасенси про війну 2023 року але не виконують”. В Україні «Пророцтва» Мішеля Нострадамуса вивчав кандидат технічних наук Олександр Лазарєв. Также во многих странах, по её словам, будет наблюдаться нехватка питьевой воды. Эксперт считает, что во второй половине декабря 2022 года это время закончится. Нижче наводимо кілька її основних пророцтв на 2022 рік, взятих з сайту Astrofame. Що казала болгарська провидиця про 2022-й, і чи дійсно справджувалися її пророцтва – читайте у матеріалі Styler нижче. Згідно з її пророцтво для України 2023м, “кілька азіатських країн разом з Австралією постраждають від інтенсивних повеней”. І хоча континент сильно постраждав через епідемію коронавіруса, але на ньому все ще знаходяться більшість найбагатших і найрозвиненіших країн світу. Зірки, розташовані ще далі, впливають іще менше. Сама ж війна завершиться 2025-го. Далі ще цікавіше – “ДНР” і “ЛНР” залишаться у підвішеному стані протягом 4-6 років. Василь Юращук зазначив, що навіть після смерті Путіна війна не закінчиться, а ймовірно триватиме ще два роки.

Також Зеленський зазначав, що війна повинна закінчитися там, де почалася в 2014 році – в Криму. Також астролог додав, що цього року планета Юпітер, що пов’язана із законом і юридичними угодами, увійде в знак Тельця. І тут із ним важко не погодитись. Очікування України закінчити війну до зими розходяться з прогнозами західних союзників про затяжний конфлікт із Росією. Але цивілізаційний конфлікт між Україною та Росією триватиме щонайменше до 2029 року. Під час саміту G7 президент Володимир Зеленський заявив про очікування України завершити повномасштабну війну з РФ до кінця року. Кстати, после этого порога времени президент России очень сильно изменится. Кажетта Ахметжанова, известный экстрасенс и победительница конкурса «Битва экстрасенсов», сделала несколько предсказаний о будущем России. Кажетта Ахметжанова, победительница «Битвы экстрасенсов», предупреждает о грядущих трудных временах. В данном случае речь идет о переменах во внутриэкономических вопросах, активации внутренних ресурсов. Она отмечает, что эти изменения будут заметны во внешнем облике человека и его представлении в СМИ, хотя полный масштаб трансформации может быть понятен не сразу. Если в 2023 году столкнемся с жесткими ограничениями с тем, что касается поездок, путешествий, то с 26-го постепенно будет складываться система, которая является «открытым миром» – разрушение границ и открытие государств, построение общего мира на дружественной основе. После осени 2022-го Россия начнет свою перестройку, а, вернее, параллельно будут происходить разрушение старой системы и пробиваться ростки новой.