Астролог считает 2022 год важным поворотным пунктом передбачення для України на 2023 рік мира, причем Плутон сыграет значительную роль в трансформации. Нижче наводимо кілька її основних пророцтв на 2022 рік, взятих з сайту Astrofame. Астролог Олексій Кириченко розповів, що в кінці лютого Росія може влаштувати кілька масованих атак, а найнебезпечнішим містом буде Бахмут. Україні ж доведеться стати фронтовою державою, навіть якщо її економіка буде підірвана війною. Причина, чому Путін досі не застосував тактичну ядерну зброю в цій війні, полягає не в моральних докорах, які можуть зникнути, якщо він відчує себе загнаним у кут. Моє дуже коротке питання: після всіх цих обговорень, які ви бачите, пане Миколо, перспективи прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік розвитку суспільства в тренді демократизації при тому наявному, я б сказала, знищенні або скороченні, обмеженні мовного, інформаційного і політичного потенціалу для розвитку української людини; у вашому виступі було 20 – це мої гени, те що мені дали батьки, а 80 я можу розвивати, оцей потенціал демократичний. Або ми прилучаємось до «золотого мільярду», пробиваємось до світового ядра, демонструємо виразно, що ми заслуговуємо бути прийнятими до цього клубу, або ж так і залишаємося периферійною чи напівпериферійною країною. Я вже казав, що такі режими не можуть бути стійкими за означенням, тому що, прагнучи міжнародної леґітимізації, допускають певну політичну конкуренцію і рано чи пізно на цьому ловляться.

Конкуренційні авторитарні режими падають іноді внаслідок демократичних виборів, але для цього потрібна висока мобілізація суспільства і значна перевага демократичних сил – не в 5-10 відсотків, а принаймні в 20-30. Але, як ми вже знаємо, справжні проблеми починаються після цього. Так само, до речі, як і носії східноукраїнської ідентичності, хоча там трохи сильніший реґіональний аспект. Якщо війна в Україні завершиться тим, що Путін досягне хоча б частини своїх цілей і не зазнає непоправних наслідків для свого режиму, єдиний «вихід», який знайде Захід, – це те, що Путін стане на шлях до свого наступного безчинства», – наголошує автор. Він говорив про Росію, але України це стосується не меншою мірою, пише автор. Тому що, наприклад, той же Львів – центр найбільшого річпосполитського регіону України – це місто, де бізнесменів вбивають частіше, ніж у Донецьку, це місто, де працював відомий суддя Зварич і, кінець кінцем, це територія на якій працює наша славна некорумпована митниця. І маленьке зауваження щодо того, що жодна держава в світі зараз себе не називає диктатурою: є принаймні одна держава, яка називає себе демократією і диктатурою одночасно, це Китайська народна республіка, де практично існує диктатура народу. Ну, гаразд, Росія може себе втішати ілюзією третього шляху – принаймні поки має нафту і газ. Але для України не існує ніякого третього шляху!

Але стосовно України вона відіграє безумовно деструктивну роль – роль такого собі спойлера (spoiler), що кажуть екстрасенси про війну 2023 року того, хто постійно втручається в чужу гру, сам не грає як слід і не дозволяє іншим. Глава ГУР зазначив, що вважатиме кінцем війни вихід України на свої кордони 1991 року, і це може статися вже у 2023 році. Що передбачила Ванга в 2019 році? Ранее УНИАН разбирался, как описывал Нострадамус 2023 год, а сейчас разберемся, говорила ли что-то Ванга о войне в Украине. У болгарской ясновидящей, жившей в 20 веке, нет точных дат в ее предсказаниях, также и нет в пророчествах такой страны, как Украина, потому что Ванга жила во времена Советского Союза. Поэтому важно задуматься – неужели во мне настолько много негатива? Прорицательница из Казахстана видит свои пророчества во сне. Русская предсказательница из Казахстана Вера Лион стала известной благодаря большому количеству предсказаний, green-bag.at которые она дала в отношении Украины. Также Михаил Левин делает акцент на ухудшении отношений России и Украины с ЕС, несмотря на нынешнюю поддержку последней. Также будут проблемы с водой: загрязнения и засухи.

Тепер цей суб’єкт політики підкидає нам ще одну ідею, про майбутню громадянську війну між Сходом і Заходом, із обов’язковою перемогою в цій громадянській війні індустріального Сходу. Але крім цього незаперечного, загального всіх самоототожнення з Україною, є ще й самоототожнення з певним культурно-цивілізаційним простором. На жаль, за статистикою, рівень практично всіх видів злочинності, не кажучи вже про наркоманію та алкоголізм, незрівнянно вищий на сході, аніж на заході. Щодо реґіональної злочинності, то суддів і митників, як ви знаєте, назначають із Києва. «Ми можемо почати з того, що перерахуємо варіанти, як вона не повинна закінчитися», – пише в статті пророцтво для України 2023 New York Times колишній головний редактор The Jerusalem Post і лауреат Пулітцерівської премії Брет Стівенс. Молодий російський екстрасенс взагалі пророчить Україні з 2015 року повний Апокаліпсис, тому що вона перестане «дружити» з «братньою» Росією. Вона не є примордіальною, вродженою, вона постійно конструюється й реконструюється. Мы проанализировали, что говорят известные астрологи из нашего рейтинга астрологов о войне с Украиной и мобилизации в РФ в сентябре 2022 года, когда закончится спецоперация России по их мнению и чего ждать простым людям после случившегося.