warsaw Астролог підкреслила, що укладення і підписання договору “припинить все”. У ці дні буде небезпека серйозних сварок і розбіжностей із партнерами, тому в жодному разі не призначайте на ці дні підписання важливих договорів або документів, укладення важливих угод. Цей транзит не дуже вдалий для серйозної інтелектуальної діяльності, торгових операцій, великих покупок і важливих переговорів. Цей матеріал – ознайомчого характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії або абсолютну істину. В іншому матеріалі журналісти радять читачам щасливі числа та сторони світу (якраз ті, де в нас тривають бойові дії) на 2023 рік. Кремна. Він говорив, що чув голоси в голові, які розповідали йому про долю його народу і світу. Він говорив, що якщо ми успішно пройдемо цю дату, війна закінчиться 23 травня 2023 року. Він озвучив свій астрологічний прогноз на 2023 рік, згідно з яким передбачається два сценарії завершення гарячої фази. Він також прогнозує якусь важливу, впливову подію в 20-х числах березня, яка може стати ключовою для майбутнього розвитку подій. Так, вона може закінчитися або наприкінці березня, або в середині травня. Відомі астрологи України продовжують робити свої прогнози стосовно того, коли може закінчитися війна в Україні. Щодо перспектив розвитку подій загалом у масштабах світу, то всі астрологи вважають, що 2023 рік буде роком глибинних трансформацій.

Що стосується останнього пункту, то тут примітно, що навіть російські астрологи пророкують власній батьківщині великі проблеми через напад на Україну: посилення диктатури, глибоке економічне падіння, яке розтягнеться на роки, і навіть необхідність захищати вже власні кордони. Гроші в цей час будуть витрачатися легше і швидше, з’явиться необхідність придбати дорогі статусні речі. Якщо ж ці квіти мають для вас емоційну цінність і ви їх викидати не хочете, то не переживайте: «Такі речі не несуть негативної енергетики». Якщо вам, як і мені цікаві пояснення, то ось повна відповідь з одного з матеріалів: «Можна біду накликати». Якщо згадати ще раз пророцтво для України 2023 про Європу, яка буде захоплена мусульманами, це буде ще одна війна на європейській території. Однак варто зазначити, що повномасштабна війна не змушує астрологів та ясновидців зупинятись у своїх передбаченнях. Наразі багато астрологів та ясновидців стверджують, що перемога нашої країни над Росією очікується у 2023 році. Нагадаємо, раніше астролог Влад Росс розповів, що на Росію чекатиме цілковита поразка вже в березні-квітні 2023 року. 9 січня із різницею в годину йдуть публікації: «”Біла” смуга в житті почалася у цих знаків Зодіаку» та «Ядерна війна і “другий Чорнобиль”: відомий астролог озвучила новий прогноз».

У серпні у Марса буде зберігатися нормальна швидкість, тому до розвороту в кінці жовтня 2022 року, коли, швидше за все, закінчиться війна в Україні, рекомендується почати просування свого бізнесу. За її словами, події символічно можуть бути подібними до того, що відбувалося в лютому – на початку березня 2022 року, тобто пов’язані із шоком від зіткнення з новими загрозами. Відтоді розпочнуться переговори (або стартують розмови про поновлення переговорів) щодо реального прийняття мирової угоди (а не лише номінальні, як це було навесні 2022 року). За його словами, це має статися навесні 2023-го року. За її словами в травні Україна буде продовжувати захищати себе від російських окупантів. За словами астролога, бойові дії можливі на початку квітня, а потім Україну чекають кардинальні зміни в кращу сторону. За другим, переможним може виявитися листопад 2023 року. Ці дні можуть виявитися досить складними в емоційному плані. Ще в 1927 році він передбачив Другу світову війну. Третю світову війну Пайк бачив в конфлікті між Ізраїлем і мусульманським світом. Примітно, що Олена Курилова ще 2014 року говорила, що війна не закінчиться Донбасом. З самого початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну екстрасенс Олена Курилова не надто ділилася своїми видіннями з приводу того, чого можна очікувати в майбутньому. Про те, що наприкінці березня полегшає і щодо обстрілів та прильотів, говорить і екстрасенс Макс Гордеєв.

Карпатський мольфар розповів коли закінчиться війна в Україні 💙💛 Імовірність обстрілів є до 13.01, по березень – трохи менше. Осінній коридор затемнень 2023-го розпочнеться із сонячного затемнення у Терезах 14 жовтня, а закінчиться місячним затемненням у Тельці 28 жовтня. Весняний коридор затемнень розпочнеться 20 квітня 2023 року сонячним затемненням в Овні та закінчиться місячним затемненням у Скорпіоні 5 травня. Найближча важлива дата, яка може змінити хід війни, це 16 квітня. Розпочнеться позитивний період для України вже на початку квітня. Також в період з кінця березня по 1 травня 2023 року у світі зростатимуть революційні настрої, спрямовані на повалення єдиновладдя. Зазвичай поблизу цього поєднання бувають не найприємніші події несподіваного характеру, природні катаклізми, підвищення агресивних виступів, протести, відставки чиновників, землетруси, ескалація на фронті, збільшення інтенсивності ракетних ударів і повалення влади, зокрема, може бути повалений кремлівський цар. Початок капітуляції РФ буде відбуватися при знаменній події – поєднанні Марса і Урана. Хтось називає тільки місяць закінчення військових дій, деякі – навіть конкретні дати, а інші йдуть ще далі – і прогнозують наслідки війни між Україною та РФ. РФ стане цілковитим лузером, а Україна почне повставати з попелу і бити ворога.