Але я не знаю, як агностицизм може примирити красу і відчай. У прогноз на 2023 рік для України від найсильніших екстрасенсівших стосунках не було поспіху – не було відчуття, що між нами щось може закінчитися. Я зрозумів, що між мною і невідворотністю цього світу існує певна шпарина, місце для свободи. Від цього я, чесно кажучи, почуваюся доволі беззахисно. У мене, можна сказати, почав розвиватися своєрідний містичний страх, що зараз я, зі своєю новою роботою, ступаю на якусь невідому територію. І ще б хотіла я, щоб власть більше з Богом радилася. Девід писав про те, якими дивними видалися йому психоінженери ще від початку. Але не знаю ні їхнього імені, ні їхніх намірів, і в мене природно виникає страх за те, куди я рухаюся. Ти просто відчуваєш це або ні – щастя від того, що знайшов одного зі своєї зграї, когось, хто з тобою одної крові. Мабуть, не думав вже ні про що, окрім операційної. Я вже капранг-2! І, до речі, командир цього розкішного корабля. Очевидно, вам видніше, товаришу командувач, – озивається з деякою непевністю капранг-2. Іншого виходу нема, товаришу Президент, – усміхнувся Сікора і поклав трубку.

Не згодиться, товаришу командуючий, – сказав з легким підколом Севастьянов. Не можу цього осягнути, Сергію Дмитровичу. Туди, де мене не було до цього. Мені було притаманне споглядання. Мені каву американо, будь ласка. Варто було мені пересититися гонитвою за новою славою, новими розвагами і перемогами, як сама собою виникала думка подзвонити Аркадієві й зануритися у наші неспішні бесіди, смакуючи добру вечерю в спокійному презентабельному місці – і завершити вечір екзистенційним піком у напруженому, злагодженому мовчанні, коли все вже сказано і залишається лише дослухатися до бриніння сердець і життя – під кальян або під п’яточку сортової марихуани. Коли я різко вирішив поміняти свою ситуацію – пішов з роботи, познайомився з деякими новими людьми – я наче різко вискочив з того сценарію, пророцтво для України 2023 який мав би відіграти – сценарію успішного телеведучого в піку кар’єри. Той, який мій. І, знову ж таки, котрий є моїм? За збігом обставин склалося так, пророцтво для України 2023 що цей лист був останнім політичним документом, який вийшов з-під пера генерала і, відповідно, може вважатися якоюсь мірою його політичним заповітом. У «Дао-де-Цзин» згадується щось на зразок того, що стати цілим може той, хто дозволяє собі бути поділеним на шматки, а здобуває все той, хто відпускає все.

Don Public Library І я не зовсім розумію, хто всі ці персонажі. Ну, хто б міг подумати, що робочі хлопчаки здатні на отакий патріотичний удар? Ну, й звісно ж – кохання. Моя думка далі не линула – просто не мала куди прагнути. ’явилася близька людина. Усі ці зміни такі раптові прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік мене, що вони мене змушують задуматися, чи дійсно я живу своїм життям і чи справді хочу йти далі в той новий світ, пророцтво для України 2023 який зараз переді мною народжується. Заняття на гобої, який він вирішив опанувати через любов до Гайдна, не змогли його захопити довше, ніж на пару разів. Я почуваюся трохи наче герой «Соляриса», який закохався у подобу, створену Солярисом, сильніше ніж у власну дружину, яка була її прототипом. Складалося враження, наче вони перейшли в інший режим існування, де не було потреби в зайвих фразах, а знання про те, що необхідно робити, пробуджувалося всередині саме собою. Тут, у Києві, була зона комфорту, більше не потрібно було опиратися тиску з боку колег, клієнтів і ворогів зі злочинного світу.

У ньому була якась своя приємна рутина, і там не потрібно було так серйозно задумуватися над тим, що відбувається. Після того він старанно витирав свій пістолет – не дай Бог, щоб не лишилося на ньому краплини крові! Курс по живопису лише пробудив у ньому бажання глибше вивчити анатомію. Останні події у моєму житті змусили мене почати якось глибше вникати в питання віри, а це не зовсім та тема, якою я цікавився останні роки. Боже славний, це ж я накоїла кривди… Тепер мені трапляються нові люди, цікаві люди, але я не певен, чи це мої люди. А так все действительно хорошие люди думают только об ином мире. На її устах грала усмішка, і вся вона світилася. Ми будемо нечемними» – підписала вона цю фотографію. Ми повинні врятувати наш Севастополь… Що в ній є неоднорідності і, можливо, відхилення від першопочаткової траєкторії? Що він – не в справедливості і не в гідності, хоча без них він не можливий. Я не маю права на такий високий тост, – сказав він хрипким голосом. Аркадій був не такий. Не те, щоб я добре розумів, про що ви, – сказав Аркадій. З огляду на те, https://jeenee.co/blog/index.php?entryid=330283 що окремого місця чи часу, де він міг би це робити в ізоляції, Аркадій не мав, усі експерименти Чапа екстрасенси про Україну 2023водив прямо в присутності дружини, жодним чином не відкриваючи їй своїх внутрішніх переживань і використовуючи весь резерв сили волі, аби повністю поглинути їх усередину себе, не випустивши назовні ані кванта світла душі.