Гороскоп для Лева на 2022 рік обіцяє, що буде далі з Україною 2023 що цей період буде досить сприятливим для представників цього знака зодіаку. Особливо сприятливим буде кінець року. Народженим у рік Мавпи пощастить із кар’єрою, але роботі треба буде приділяти дуже багато уваги. Ні, різниця залишатиметься, бо в нашій енергосистемі переважає генерація із низькою собівартістю: атомна, гідро- та відновлювана енергетика. Загалом енергетика наступного року несе позитивну силу. У любовних справах варто пильнувати: якщо буде далі з Україною 2023 не приборкати пристрасті, можуть бути серйозні проблеми і наслідки. У любовних стосунках, можливо, будуть різні, часом складні моменти, хоча насамкінець все буде якнайкраще. Якщо робота буде вкрай насиченою, варто зменшити оберти заради здоров’я. Домашній затишок, спокій, розуміння і любов – ось, чого варто чекати від 2022-го року. «Однак, оскільки ми всі залежимо від Путіна, що буде далі з Україною 2023 я думаю, що 2015 рік ще буде складний, а до 2016-го розрядиться. У кар’єрному плані варто докладати більше зусиль і для досягнення цілей використовувати всі можливості. Тигр підштовхне Півня будувати глобальні плани і досягати цілей будь-якими шляхами. Потрібно прагнути до цілей та мрій, що буде далі з Україною 2023 руйнуючи сумніви. “Україна отримала макроекономічний прогноз на три роки, який вперше стане базою для формування трирічної Бюджетної декларації в рамках переходу до середньострокового бюджетування. Тому у нас надлишок електроенергії, який може бути накопичений упророцтво про Україну на 2023 рікдовж цього року, він зберігатиметься і надалі, ми будемо нетто-експортером за будь-якого сценарію.

Це чудово позначиться на енергетиці, але може вимотувати фізично. Все дуже оптимістично, а що може піти не так? Важливо відзначити, що чекає Україну в майбутньому 2023 це дні – серединний період. 2022 рік для Змії успішний період. Варто відзначити, що покровитель 2022 року не любить легковажних і лінивих, тому він підтримуватиме тих, хто має намір завзято і самовіддано працювати. Головне, щоб усе було під контролем, без бурхливих емоцій та легковажних вчинків. Щоб набути фінансової стабільності, потрібно суворо контролювати бюджет і не дозволяти легковажних витрат. Рекомендовано скерувати сили на збереження матеріальної стабільності, не влазити в кредити і не робити великих вкладень. Доведеться сам на сам долати перешкоди і сподіватися тільки на власні сили і зв’язки. Хоча захист із боку Тигра буде, зважати потрібно на власні сили й можливості. Новий рік не буде тихим і спокійним – це час змін, які іноді вибиватимуть із колії. Багато людей зроблять помилки, масштаб їх наслідків у кожного буде індивідуальним. Хижак пробудить оптимізм і цілеспрямованість в людях, змушуючи їх рухатися швидше до своїх мрій. Також корисно буде прислухатися до порад оточення людей, вдумливо та обережно приймати доленосні рішення. Фінансова сторона буде не надто прибутковою: щоб зміцнити бюджет, треба буде багато працювати і мати терпіння. Тигр не передбачення на 2023 рік для Українидто вподобує Мавпу, тому для цього знака 2022 рік буде нелегким.

Тигри, що народилися в цей рік, можуть сподіватися, що буде успіх і благополуччя в різних напрямах. Є висока ймовірність того, що жителі України, які втекли з країни, почнуть повертатися наприкінці квітня – у травні, оскільки саме в цей час основна маса планет покине знак зодіаку Риби, і потік біженців припиниться. На що вони можуть бути витрачені? На представників знака чекають любовні пригоди, успіх у роботі, фінансовий зиск і море позитивних емоцій. На відміну від решти електромереж України, «острів» був під’єднаний до електромереж країн ЄС і дозволяв експортувати українську електроенергію за кордон. Тигр вважається вірною і відданою твариною, тому, на відміну від обстановки в світі, сім’я залишиться в безпеці. Революційний Тигр принесе масу змін і зруйнує багато підвалин. За словами астрологів, більше позитивних змін українцям принесуть парламентські вибори. За заступництва Тигра багато хто наживе стосунки і порине в пристрасний роман. До тих, хто народжений в рік Щура, Тигр буде прихильний – цілеспрямованість гризунів викликає у хижака повагу, тому всіляко посприяє починанням, якщо ви не будете сидіти на місці. Відомий в Україні екстрасенс раніше передбачав, що 30 квітня буде переломним моментом. Проте і вона, хоч і туманно, вказує, що все для України закінчиться добре.

Український астролог Олександр Валентинович вказує, що воєнні дії на сході України закінчаться до кінця жовтня, вибори не приведуть до парламенту нових партій – тільки назви зміняться, а загалом, політичне та економічне покращення Україна отримає аж у 2019 році. Після всіх цих подій Україна і весь світ теж уже ніколи не будуть, як раніше. Після цього – наприкінці серпня, на початку вересня – українці поступово почнуть повертатися до України. Після того, як усе закінчиться, українці ще довго згадуватимуть цей важкий час, переказуючи один одному. Весь цей закладений “код” усередині космограми дає змогу виявити закономірності, причинно-наслідкові зв’язки для конкретної особистості. Онлайн розшифровка натальної карти дасть змогу пояснити значення, які закладені в розташуванні планет у момент вашого народження. Це сектори, які позначають сфери вашого життя. Це хороший, до речі, приклад того, як європейські правила допомагають уже зараз знизити залежність країн від російських енергоресурсів. Це буде помітний контраст у порівнянні з врівноваженим і відносно спокійним роком Бика.