Choose from a curated selection of grey wallpapers for your mobile and desktop screens. Always free on Unsplash. От він і став на роботу до Яна де Цуурсмуля, колишнього капітана ландскнехтів, який мало не був повішений, але відкупився і відтоді страшенно боявся прядива з коноплі, передбачення для України на 2023 рік що по-фламандському зветься kennip. Рудницький переборщив, патріотизм мусить мати межі, бо поза ними він стає псевдоромантикою або шовінізмом… У тебе, я знаю, багато людей з Бару, мої теж звідтіля або з Вороновиці. А, оскільки ці люди нічого за так, що чекає на Україну в 2023 році передбачення або з чистої наукової цікавості не роблять, то… І добре зробили, що прийшли, люди дуже потрібні! Тож дуже навіть добре, що ти прийшов саме тепер. Розумієш, тепер ще не так помітно, але дуже скоро з волості ринуть до нас тисячі й тисячі посполитих. Тільки тепер на ньому була не проста селянська одежа, а дорогий кармазин, а замість в’язанки хмизу – цяцькована камінням і золотою чеканкою шабля. До Богуна підповз Михайло Нечипоренко (ще напередодні Іван нарешті взнав прізвища кумів Данила Нечая, з якими тепер був разом практично увесь час. За цей час наші безсмертні що чекає на Україну в 2023 році передбаченнясь вигадають.

Дякую вам, друзі мої, – Ян Казимир ледь пригубив свого келиха й запитливо поглянув на старшин, – ну як вам цей чудовий брют? Нечай запитливо подивився на Кривулю. Тут, – Нечай тицьнув пальцем в мапу, – на півдні, у валу залишено ворота, ще одні, менші, за сотню кроків від перших з боку річки. За три десятки кроків від передової охорони, почувши з темряви крик пугача, всі завмерли. Тому, що всі марні намагання піти від тоталітаризму в Росії, по біжучий час, зводилися до зміни уряду, а треба змінити – нарід. Вони зважилися, уже незалежно від королівської, пана нашого милостивого, волі вигубити й викоренити значніших людей і козаків з найокраїнніших і останніх напівдиких наших земель (тобто з Чигирина, Терехтемирова, Переяслава, Полтави та інших українських містечок і сіл, що залишилися обіруч Дніпра). Зі слів наших пластунів та їхніх полонених. Переселивши з правого боку Дніпра на лівий наших людей, москалі обсадилися нашими людьми від усіх ворогів, так, що чекає на Україну в 2023 році передбачення звідки би ці не прийшли, – будуть палити наші міста та села, кращих людей забирати до полону, а Москва буде від них у безпеці, за нами, як за стіною.

І. Соболевського: «Сучасне малоруське населення місць найближчих до Києва, як і всієї країни на схід від Дніпра – населення зайшле, що прийшло приблизно у XV ст. сюди з заходу Подолії, Волині та Галичини й асимілювало собою залишки старого київського населення» 90. Пізніше з деякими змінами цю концепцію поділяли В. Й. Андрій зійшов на камінний цоколь постаменту і зупинився біля велетенського лева, що лежав біля ніг жінки, тихий і смирний, немов приручений кіт. Мирон Кривуля, що чекає на Україну в 2023 році передбачення – Нечай вказав на замотану з ніг до голови у плащ постать, котру Богун одразу й не помітив, – осавул знаходився у затінку. Слухаю, – кивнув головою осавул. Ними були полковий писар брацлавського полку отець Гавриїл і полковий осавул Григорій Кривенко. Товариші гусарських хоругв притримували гарячих коней, швидко проводили циркуляції, утворюючи на полі навпроти фронту козацьких полків якусь подобу розпластаного в польоті орла, головою якого були блискучі гусари, кінчики крил утворювали більш просто оснащені драгуни, між якими чорніли чорні обладунки рейтарських рот. Перед ним стояв, посміхаючись самими лиш очима, той самий козак, якого він зустрів у Кам’яному Затоні і який провів його до Джеджалія. Війська, вийшовши з Поділля, досягли гирла Дніпра, на правому березі якого була збудована фортеця (місто св.

Більшість зі сміливців була озброєна косами, дерев’яними колами, що чекає на Україну в 2023 році передбачення або, у кращому випадку, застарілими ґнотовими самопалами. Одне слово, тут зі мною чотири десятки соколів, які мріють воювати у твоєму полку. Одне слово… Бери тютюн, пригощайся. Тож маємо першочерговою ціллю зробити їх не розрізненими ватагами бунтівного хлопства, а добре підготовленим, озброєним і дисциплінованим військом. Але ми тут покумекали і маємо бажання уночі навідатися до них у гості. Але не скажу цього, хоч і нашіптують мені таке на вухо. Робітниці стараються, свіжі екстрасенси про Україну 2023 хоч їх ніхто не підганяє, бо хазяїн платить не поденно, а за виконаний об’єм роботи. А як будемо відходити, засиплемо їх к бісу! Мовлять: до Крилова їх з листами відряджено. Іван придивився до обличчя осавула пильніше. А тоді на висвітленій іззовні холодним світлом полярного сутінку пілці дверей, де тільки-но проходив, мов на екрані, скорбний похід, вирисувалася постать людини, яка вийшла з першого ряду процесії, я вловив болісно знайомі риси її обличчя і вмент упізнав: був це мій покійний батько, який теж ішов за труною Івана Франка в колоні першого покоління.