Однак екстрасенси ніколи не говорять ті речі, які хтось хоче почути. Невідомо, прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік наскільки правда те, що говорять екстрасенси о том, що чекає Україну в 2018 році. Загалом, усі його передбачення стосуються певного періоду часу, який почався у 2014 році та триватиме до 2020 року. Дуже часто говорять екстрасенси про війну на Україні в 2018 році. Говорячи про те, що кажуть свіжі екстрасенси про Україну 2023 про Україну 2018, не можна забувати про пророцтва відомої Ванги, робила свої прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік на віка вперед. Наразі дуже актуально те, що говорять екстрасенси про Україну на 2018 рік, бо країна переживає дуже тяжкі часи, які є справжнім випробуванням. Наразі країна намагається мирно співіснувати з усіма, проводити найважливіші реформи та створювати нові відносини. Наразі ця кризова ситуація стосується не лише України та Росії. Якщо не почати зміни, то мольфари стверджують, що кризова ситуація затягнеться на дуже довгий час, а потім вийти з неї буде не так вже й легко. Більш того, мольфари кажуть, що Україна повинна буде налагодити нові торгові відносини з Росією, бо це її основний торговий партнер.

Посольство Індонезії в Україні - Вікіпедія Окрім того, вже згадувалося, прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік що деякі держави заінтересовані у воєнному конфлікті на сході України, а тому вони будуть усіляко його підтримувати на намагатися роздмухати його ще більше. Таким чином, впливали не тільки на звичайне життя керівної ланки багатьох держав, а ще й на те, чи були походи, реформи, прогнози екстрасенсів для України на 2023 рік якість зміни. Проте це лише можливо тільки за умови, що влада почне впроваджувати активні зміни. А тому те, вірити в них чи ні – це виключно індивідуальне рішення. Я за те, що чекає на Україну в 2023 році передбаченняб українська нація формувалася як нація європейських українців і європейських (a не совєтських чи совєтофільських) росіян. Пророцтва з цього приводу дуже неоднозначні, а тому важко сказати, як воно буде насправді. Важко сказати як насправді все буде. Ці часи будуть супроводжуватися як страшним економічним спадом, так й відновленням економіки з попелу. Ці слова можуть стосуватися зміни влади в Росії, де дуже скоро будуть проводитися . І ось що він відповів: “Астрологи можуть використовувати паніку, аби збільшити свою аудиторію та продати свої послуги. Кожен цар та правитель бажав ясно бачити своє майбутнє аби уникнути небажаних ситуацій як, наприклад, зради. Таким чином, наприклад, вони говорять, що розпочнуться довготривалі перемовини між сусідніми країнами, які дозволяти вивести взаємовідносини на новий рівень. Це також приверне чималу увагу міжнародних інвесторів, що дозволить вивести державу на новий міжнародний рівень.

Це своєрідне know-how, і дається воно не відразу. Отже, наростання двох потужних хвиль демократизації мало би викликати справді дуже оптимістичні почуття і воно якоюсь мірою їх викликало, що відчувається і в згаданій праці Гантінгтона, і в не менш гучному «Кінці історії» Френсіса Фукуями (Francis Fukuyama, The End of History and the Last Man, 1992), і в багатьох інших тріумфалістських текстах початку 90- років. Такі зміни приведуть до не тільки до духовного, а ще й до економічного відродження багатьох держав. Кожному відомо, що держава потерпає не тільки від економічної кризи, а ще й від бойових дій на сході. Окрім того, зазвичай слова пророка починають розуміти вже тільки після того, як передбачена подія сталася. Павло Глоба, як і деякі інші екстрасенси, про майбутнє України на 2018 рік не говорить чогось конкретного. Влад Росс, як і інші екстрасенси, про Україну на 2018-2020 рік говорять загалом позитивно. Проте, не дивлячись на загальну кількість її пророцтв, вона дуже мало говорила про 2018 рік і про те, яким він буде для усього українського народу. Треба розуміти, що вона охопила увесь світ.

Більш того, при позитивних зрушеннях можна очікувати, що усі частини держави повернуться назад і вона знову стане суверенною. Вони будуть робити так, що усі ресурси будуть спрямовані лише на позитивні зміни. Річ у тім, що усі ці особи є зацікавленими у тому, щоб люди не знали правди та свято вірили у те, що все в порядку. Річ у тім, що всі вони дуже неясні. Річ у тім, що всі пророцтва є дуже заплутаними. Річ у тім, що слова деяких пророків відрізняються. Річ у тім, що для його справдження поки немає жодної причини. Також є ймовірність, що у день його народження, 7 жовтня, включиться “його останній річний соляр”. Я лише переповім гарну відповідь самого Патнема на розпачливий зойк італійських колеґ, котрі, прочитавши його дослідження, вигукнули: «О, Боже! Можливо, Ванга лише помилилася з датами. Проте відомий екстрасенс повідомляє, що увесь розподіл буде відбуватися лише на добровільній основі. Більш того, треба не забувати, що кожне пророцтво для України 2023 є лише своєрідним передбаченням. Влад Росс зазначає, що таких змін треба чекати у середині або кінці 2018 року. До прогнозів провидиці треба ставитися дуже обережно. Більш того, навіть якщо болгарська провидиця й залишала якість слова та записи, тлумачити їх дуже важко.